ORDEF’TEN, ORDU MESUDİYE GAZETESİNE PLAKET

Kısa adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu, yayıncılıkta gösterdiği başarı ve Ordulular’ın tanıtımına yaptığı katkılar için Genel Başkan  Celalettin Dervişoğlu aracılığıyla, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne plaket verdi

ORMESHA: 26 yayın yılı içinde   olan Ordu Mesudiye Gazetesi’ne değişik kurum ve kişilerden kutlama ve başarı dilekleri iletilmeye devam ediyor. Kısa adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu, yayıncılıkta gösterdiği başarı ve Ordulular’ın tanıtımına yaptığı katkılar için Genel Başkan Celalettin Dervişoğlu aracılığıyla, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne plaket verdi. Gazetemizin İstanbul Beykoz’daki merkezine gelerek Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt’u ziyaret eden Genel Başkan Celalettin Dervişoğlu yaptığı açıklamada; “ Ordu Mesudiye Gazetesi’nin başarılı yayıncılığını yakından takip ediyoruz. İlkeli ve her düşünceye eşit yakınlıktaki yayıncılığıyla Ordu kamuoyunun taktir ettiği bir yayın olan Ordu Mesudiye Gazetemize bu nedenle bir plaket sunmayı kararlaştırdık. Bugün bu plaketi takdim ediyoruz” diyerek, nice 26’ncı yıllar diledi.

Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Ordu yöresinin en büyük sivil toplum kuruluşu olan ORDEF’in Gazetemize plaket vermesi bizleri mutlu etmiştir. Değerli Genel Başkan Celalettin Dervişoğlu’na ve şahsında yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” Diyerek, ilkeli yayıncılıklarından ödün vermeden, Ordulular’ın sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Sefai Uzunyurt ve Başkan Celalettin Dervişoğlu
Sefai Uzunyurt ve Başkan Celalettin Dervişoğlu

Yorum Yazın