ORDU BASINI TÜRKİYE’NİN TAKTİRİNİ KAZANDI

İyi ki Varsınız TV52, ALTAŞ TV, Yazılı ve Görsel tüm Ordu basını. Demir Ali Bebek İçin Başlatılan Yardım Kampanyası için tüm Ordu Basını seferber oldu. Tedavi için gereken 2 milyon 100 bin Euro’nun, 2 milyon 24 bin Euro’su toplandı.

ORMESHA: 20 Kasım akşamı TV52 Demir Ali için yaklaşık 5 saat canlı bağış kampanyası  yayını yaparak tüm Türkiye’yi ekran başına topladı. Altaş TV aylardır her akşam Ana Haber programına Demir Ali için açılan hesap durumunu açıklayıp, destek verilmesini gündeme getirerek başladı. Ordu’da yayınlanan tüm yerel gazeteler, televizyonlar, gurbette ki Ordu yerel basını sayfalarından ve internet gazetelerinden destek haberleri yaparak destek oldular.
ALTAŞ TV her gün durumu haberleştirdi

 

Dün Akşam TV 52’de İsa Akçay ve Akın Çiçek ve tüm ekibin saatler süren canlı yayın programıyla, toplanan miktar 2 milyon 24 bin  Euro’yu aşarak, tamamlanma aşamasına geldi.
TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay ve Genel Koordinatör Akın Çiçek yaklaşık 5 saat canlı yayında kaldılar…

 

Verilen diğer sözlerle 23 Kasım Pazartesi günü 2.100.000 Euro’nun tamamlanarak, Demir Ali’nin Amerika’daki hastaneye yatırılması gereken paranın tam olarak toplanması bekleniyor.
Teşekkürler TV52, Teşekkürler Altaş Tv, Teşekkürler, Ordu basını, Teşekkürler, Ordulular, Teşekkürler tüm Türkiye… Ordu Mesudiye Gazetesi’de “Karınca kararınca” katkısını sunarak, Demir Ali’nin kampanyaya destek verdi.

Yorum Yazın