ORDU MESUDİYE GAZETESİ 21 MAYIS’TA TELEVİZYONCU ve GAZETECİLERİ BULUŞTURUYOR

25’İNCİ YILINDA ORDU MESUDİYE GAZETESİ GERÇEĞİ ve YEREL BASININ VAR OLMA MÜCADELESİ PANELİ  VE KOKTEYLİ NEDENİYLE, ÇOK SAYIDA ÜNLÜ TELEVİZYONCU VE BASIN MENSUBU BİR ARAYA GELİRKEN, ORDU  VE MESUDİYE YÖRESİNDEN 100’Ü AŞKIN DERNEĞİN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİN DE ARALARINDA BULUNDUĞU 400 KİŞİ PANELİ İZLEYECEK.

ORMESHA: Ordulular’ın gurbette yayınlanan İlk gazetesi olup, Basın Konseyi verilerine göre “Abone tabanı” açısından Türkiye’nin ilk 10 yerel gazetesinden biri si olarak gösterilen Ordu Mesudiye Gazetesi’nin yayın hayatında 25 Yaşına ulaşması nedeniyle, 21 Mayıs Cumartesi akşamı İstanbul ‘da;  “25. Yılında Ordu Mesudiye Gazetesi Gerçeği  ve Yerel Basının Var Olma Mücadelesi Paneli “ düzenlenecek.

Panele Ordu ve Mesudiye yöresinin bütün Dernek, Vakıf, Federasyon başkan, yönetici ve üyeleri, İş Adamları, Bürokratlar, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sanatçılar, Basın mensupları ile İstanbul’da yaşayıp Yerel basına ilgi duyan 400 kişinin katılması bekleniyor.

Paneli, Maliye ve Gümrük (E) Müsteşarı, TBMM Plan-Bütçe Komisyonu (E) Başkanı 

Dr. Biltekin Özdemir yönetecek.

Kokteyl ile başlayacak panele konuşmacı olarak katılmayı kabul eden Televizyoncu ve Gazeteciler:

1- ATV Televizyonunun Ordu Mesudiyeli İcra Kurulu Başkan Yardımcısı – Adem Gürses,

2- TGRT Televizyonu Gün Biterken Programı Sunucusu – Mehmet Aydın,

3- Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Şaban Arslan,

4- Flash TV Gece Haberleri Programı Sunucusu Gökhan Taşkın,

5- Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın,

6- Ordu TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay,

7- Ordu Altaş TV Genel Müdürü Doğan Deniz,

8- Kaçkar Medya Grubu Adına Yönetim Kurulu Başkanı Osman Delihasan veya Adnan Onay,

9- Giresun Kanal 28 TV Genel Yayın Yönetmeni Metin Ruşen,

10- Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt.

PANELİN Sunuculuğunu  Ordu Mesudiye Gazetesi İmtiyaz Sahibi Doğa Uzunyurt yapacak olup, Gazetemizin farklı şehirlerdeki Temsilcileri de panele bizzat katılarak, kendilerini tanıtacaklar.

PANEL KOKTEYL İLE BAŞLAYACAK: Panel öncesinde salon girişinde konuklarımıza ve panelistlere Kokteyl verilecek. Panelin bölümleri arasında Bir Sanatçımız kısa bir konser verirken, Ordulu bir Komedyen ve Sinema Sanatçımız tarafından kısa skeç gösterisi yapılacak.

DAVET YAPILAN KİŞİ VE KURUMLAR:

MÜLKİ AMİRLER: Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Mesudiye Kaymakamı Mehmet Uslu, Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı.

SİYASETÇİLER: CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun,  Ak Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Mesudiyeli CHP İstanbul Milletvekilleri Yakup Akkaya ve Gamze Akkuş İlgezdi, Ordulu MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Ordulu Ak Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma,  Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül,  CHP İstanbul E. Milletvekili Oktay Ekşi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu eski Başkanı ve E. Samsun Milletvekili Dr. Biltekin Özdemir, MHP Ordu eski Milletvekili Dr. Yener Yıldırım, Ak Parti Ordu Eski Milletvekilleri Mustafa Hamarat, Eyüp Fatsa, CHP Ordu E. Milletvekili Memduh Ekşi, Ak Parti Mesudiye İlçe Başkanı Cengiz Koçyiğit, CHP Mesudiye İlçe Başkanı Arslan Sarıgül, MHP Mesudiye İlçe Başkanı Şahin Tuncer, İstanbul’daki Ordulu ve Mesudiyeli Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlarımız…

BELEDİYE BAŞKANLARI: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert, Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli…

BÜROKRAT VE İŞ ADAMLARI: TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Vakıflar Eski Genel Müdürü Fadıl Ünver, Ulaştırma Bakanlığı Haberleşme E. Başkanı Kemal Uğur, Samsun Gümrükleri E Başmüdürü Doğan Taçalan, Devlet Malzeme Ofisi E. İstanbul Bölge Müdürü İbrahim Özdemir, ERKO Şirketler Gruba Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Korkmaz,  MURATBEY Peynirleri Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, TELPA Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, ARÇELİK eski Genel Müdürü Gündüz Özdemir, Orduspor eski Başkanı ve Çamsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Özmen,  Medeniyet Üniversitesi Hastanesi Başhekimi ve Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Pof. Dr. Ali Rıza Odabaş, 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Erdönmez, Türkiye Demokrasi Forumu Başkanı Prof. Dr. Aziz Ekşi,

STK BAŞKANLARI: Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Çelik, Ordulular Vakfı Başkanı Kahraman Kalav, Demokrat Ordulular Platformu Başkanı Cemil Dinç, Mesudiyeliler Derneği Başkanı Salih Erol, Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Özlem Öztekin Vural, Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Engin Aydoğan, Ankara Mesudiyeliler Derneği Başkanı Nuri Özmen, Ankara Mesudiye Gelişme Vakfı Başkanı Muzaffer Ünver, Niksar Mesudiyeliler Derneği Başkanı İrfan Ersin, Ordu Mesudiye Kadın Gücü ve Emeği Derneği Başkanı Günay Uzunyurt, İstanbul Mesudiyespor Başkanı Özat Özsoy, Mesudiye Mesudiyespor Başkanı Ümit Dinç, Mesudiye Muhtarlar Derneği Başkanı Kurtuluş Açıkgöz, Mesudiye Ziraat Odası Başkanı Mustafa Başarslan,  Mesudiye Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Recai Koçyiğit, İstanbul’da faaliyet gösteren tün Ordulular Dernekleri, Ordu İlçe Dernekleri ve Mesudiye’nin 84 Köy Dernek Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy Derneklerinin Kadın Kolları Yöneticileri…

BASIN: ATV, TGRT HABER, FLASH TV, ULUSAL KANAL, ORDU ALTAŞ TV, ORDU52 TV, ORDU BTV TV, KAÇKAR KARADENİZ TV, GİRESUN KANAL28 TV, ORMESTV, Ordu yöresi basın kuruluşları, gurbetteki ordulu basın kuruluşları, İstanbul’daki Yerel Basın temsilcileri, Ulusal televizyon ve Gazetelerin yöneticileri,  Ordu Yöresi Gazeteleri, televizyonları  ve Radyoları …

HALKIMIZ: İstanbul’daki Ordulu Esnaflar, Memurlar, İşçiler, Kadınlar, Gençler, Gazetemizin Aboneleri ve Okurları…

İZLEYİCİLER SORULARINI YÖNELTECEK: Panelde Soru yöneltme bölümü olacak, Panele katılan katılımcılar, isterlerse  Gazeteci ve televizyonculara soru yöneltebilecekler.

  1. YIL PANELİNE MEVKİ, UNVAN, SİYASİ AYIRIM FARKI GÖZETİLMEKSİZİN TÜM ORDULULAR DAVET EDİYORUZ: 25 Yıldan beri her görüşe eşit mesafedeki yayıncılığıyla tanınan Ordu Mesudiye Gazetesi, 21 Mayıs’taki tarihi panele mevki, unvan, cinsiyet ve siyasi ayırım gözetmeksizin tüm Ordulular’ı davet ediyor. Bu duyuru aracılığıyla, bir kez daha tüm Abonelerimizi ve Ordulu ve Mesudiyeli hemşerilerimizi Panelimize katılmaya davet ediyoruz.

PANELİN ADI: 25’İNCİ YILINDA ORDU MESUDİYE GAZETESİ GERÇEĞİ  ve YEREL BASININ VAR OLMA MÜCADELESİ

TARİH: 21 Mayıs 2016 Cumartesi Akşamı

SAAT: 19:30 – 22:30

YER: Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi/ Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. No:18 (Bostancı Maltepe Sahil Yolu üzeri) KÜÇÜKYALI/MALTEPE-İSTANBUL

İRTİBAT TEL: Panele katılmak ve Bilgi edinmek için Lütfen 0126- 322 52 52 veya  0542 424 60 43 Nolu telefonları arayınız.

ORDU MESUDİYE GAZETESİ

maxresdefault
Ordu TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay
anadolu-yayincilarina-ordulu-baskan-yardimcisi99821254b991646dbc50
Ordu Altaş TV Genel Müdürü Doğan Deniz
0002
Giresun 28 TV Genel Yayın Yönetmeni Metin Ruşen
sefai Uzunyurt12
Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt
Ordumesudiye gazeteci çocuk
Ordu Mesudiye Gazetesi gazeteci çocuğu
mesudiye gazetesi
Ordu Mesudiye Gazetesi Logosu
Mesudiye 25 yil
Ordu Mesudiye Gazetesi 25. Yıl

 

recep aydın
Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın
sabah saban arslan
Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Şaban Arslan
mesudiye Kasım 2015 01-24 Renkli
Ordu Mesudiye Gazetesi 25. Yıl Haberi
adem gürses
ATV İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Gürses
mehmet-aydin-la-gun-biterken--1456909430
TGRT Haber Mehmet Aydın
1010795_10152131480718211_2052871141_n
Kaçkar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Delihasan

 

Yorum Yazın