ORDU MESUDİYE GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ DOĞA UZUNYURT MEHMETÇİK OLDU

Sefai Uzunyurt Doğa Uzunyurt

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt’un oğlu, Ordu Mesudiye Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi, çalışma arkadaşımız Doğa Uzunyurt, her Türk genci gibi vatan görevini yapmak üzere askere giderek, Mehmetçik oldu.

Doğa Uzunyurt, artık vatan borcunu ödemek için askere giderek Mehmetçik oldu…
Doğa Uzunyurt, Ordu Mesudiye Gazetesi ile büyüdü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORMESHA: Ordu Mesudiye Gazetesi mutlu bir olayı ve gururu yaşıyor.  Bebekliği, çocukluğu ve gençliği hep Ordu Mesudiye Gazetesi ile içiçe geçen ve şu an Gazetemizin İmtiyaz Sahibi olan Doğa Uzunyurt, her Türk genci gibi vatan görevini yapmak üzere askere giderek Mehmetçik oldu.

Sefai Uzunyurt ve Doğa Uzunyurt bir kış günü çalışması sırasında Gazete binası önünde…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 ay askerlik yapacak olan Doğa Uzunyurt’un acemi ocağı Malatya 2. Ordu. Bugün birliğine teslim olarak vatan görevine başlayan Doğa Uzunyurt yaptığı açıklamada, “Askerlik, vatan borcunu ödemek insana huzur ve mutluluk veren bir duygu. Bedelli askerlik yerine askerlik duygusunu tam yaşamak, halk deyimiyle “pişmek” için 6 ay askerlik yapmayı tercih ettim. Bizim dedelerimiz 4-3 yıl, babamız, amcalarımız 2 yıl yapmışlar. 6 ay uzun bir süre değil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şu an görev yapan ve benim gibi bu dönem askere giden tüm askerlerimize görevlerinde başarılar diliyor, hayırlı tezkereler temenni ediyorum” diyerek, askerlik görevi nedeniyle kendisini arayan,  uğurlama mesajı gönderen herkese ve Ordu Mesudiye gazetesinde görev yapan ağabeylerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ordu Mesudiye Gazetesi çalışanları olarak bizler de çalışma arkadaşımız Doğa Uzunyurt’a hayırlı tezkereler diliyor, tüm Mehmetçiklerimize en kalbi sevgilerimizi sunuyoruz…

 

Yorum Yazın