ORDU MESUDİYELİ SEYFETTİN YILDIRIM CHP ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Çekmeköy Belediye Başkanlığı için CHP’nin adayı, Ordu Mesudiye doğumlu İş  İnsanı Seyfettin Yıldırım oldu

ORMESHA: 2014 Yerel seçimlerinde son anda aday gösterilmesine rağmen büyük oy patlaması yapmasına rağmen az bir oyla seçimi kaybeden Seyfettin Yıldırım, seçimi kaybettiği günden bu yana  yarın seçim olacak gibi çalıştı. 5 yıl boyunca halkın içinden bir an olsun çıkmadı. Cenazesinde, düğününde, dernek toplantısında, panelinde, şenliğinde, kongresinde yaşamla ilgili her şeyde daima Çekmeköylüler’in arasında oldu. Sevinç ve acılarına ortak oldu. Bu içten davranışlarıyla taraflı tarafsız bütün Çekmeköylüler’in sevdiği, saygı duyduğu bir isim haline geldi.

CHP Parti Meclisi olumlu bir karar vererek, hem tabanı olan hem de sevilen bir kişi durumunda olan Ordulu Seyfettin Yıldırım’ı, Çekmeköy Belediye Başkan Adayı olarak atadı. Seyfettin Yıldırım’ın belediye başkan adayı olması Çekmeköylüler başta olmak üzere, hemşerileri olan Ordulular arasında da memnunluk ile karşılandı.

 

ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEYFETTİN YILDIRIM KİMDİR

1959 Ordu Mesudiye doğumlu olan Seyfettin Yıldırım ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlamış, 1981 yılında ise Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Aynı üniversitenin İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış olup tez çalışmaları yapmaktadır.

1980 ile 1987 yılları arasında Gümrük Tekel bakanlığında memur olarak görev yapmıştır. 1987 yılından itibaren sırayla Üsküdar ve Pendik ilçelerinden sonra halen Çekmeköy ilçesinde kendi kurduğu şirketinde yöneticilik yapmaktadır.

1989 ile 1994 yılları arasında Üsküdar ilçesinde Anavatan Partisinden belediye meclis üyeliği yapmıştır. Çeşitli vakıf, dernek ve spor kulüplerinde aktif faaliyette bulunmakta.

1999 Yılından itibaren Çekmeköy’de ikamet eden Ordu Mesudiye Güzle Köyü kökenli Seyfettin Yıldırım evli ve 3 çocuk babası.

 

Yorum Yazın