ORDU YÖRESİ BASINI BÖYLE DESTEK GÖRMEDİ

UCUZUCUR.COM‘DAN OBKD ÜYESİ BASINA BÜYÜK JEST

Ordu tarihinde ilk kez bir iş insanı, sadece bir kuruma değil, kendisini ziyaret eden Ordu Basın Kuruluşları Derneği üyesi bütün basın kuruluşlarına reklam vererek, yerel basına kalpten destek verdiğini ispatladı

ORMESHA: Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt ile birlikte derneğin yönetim kurulunu oluşturan Altaş TV İstanbul Temsilcisi Murat Doğan, Kanal34 TV, Mor TV, Brüksel TV ve Hür TV yönetim kurulu başkanı Adil Koçalan, T-60 TV ve İlke TV yönetim kurulu başkanı ve Tokat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yunus Aybakan, Marka-52 Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhammet Küçüköksüz, Beykoz Doğuş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş, Türkiye Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Raif Çevirme, Ordu Mesudiye Gazetesi İstanbul Temsilcileri Salih Türk, Namık Kemal Tuncer, Salih İşçi, Beykoz Doğuş Haber Gazetesi Muhabiri Derviş Erkan, İlk toplantıya katılan ancak ödül gecesi bulunduğu için hazırlıklar nedeniyle katılamayan TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordulu İş İnsanı Ucuzucur.com Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arıcan’ı ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular.

Dünyanın bütün hava yollarını kapsayacak şekilde, en kısa sürede, en ekonomik bileti sattıklarını belirten Ucuzucur.com Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arıcan, Ordu yöresi basın mensuplarının firmalarını ziyaret etmesinden ve çalışmaları hakkında bilgi edinme isteklerinden dolayı OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, dernek yönetim kurulu üyeleri Adil Koçalan, Muhammet Küçüköksüz, Ozan Derviş, Murat Doğan, Raif Çevirme, Yunus Aybakan, Salih Türk, Namık Kemal Tuncer, Salih İşçi, Derviş Erkan,(mazereti nedeniyle katılamayan) Fatih Özdemir’e teşekkür ederek, canlı olarak uygulamalar ve bağlantıların nasıl yapıldığını anlattı. Yerel basını çok önemli bulduğunu belirten Arıcan, “Bizleri ziyaret eden OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt ve her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben yerel basını gerçekten seviyorum. Bu sevgi sözde kalırsa anlamı olmaz. Bizi ziyaret eden tüm gazetelerimize, internet gazetelerimize ve televizyonlarımıza ucuzucur.com olarak reklam vereceğiz. Ve bu bir seferlikte olmayacak” diyerek, desteğinin her zaman devam edeceğini belirtti.

OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt’ta yaptığı konuşmada, “Online bilet sektöründe Ordulu bir firmanın Türkiye ve dünya ölçeğinde yer almasından çok mutlu olduk. Ordu ili tarihinde ilk kez bir iş insanı yöresinin bütün basın kuruluşlarının tamamına ayırım yapmaksızın reklam vererek, desteğini gösterdi. Bu çok özel ve örnek davranış karşısında ne kadar söz etsek az kalır. Ordu yerel basını adına size ve tüm çalışanlarınıza başarılar diliyoruz” diyerek, teşekkür etti.

OBKD yönetim kurulu üyeleri de hem dernek olarak, hem de temsil ettikleri basın kuruluşları adına teşekkürlerini sunarak, başarı dileğinde bulundular.

Ucuzucur.com Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Arıcan daha sonra OBKD yönetim kurulu basın mensuplarına Florya’da yemek ikramında bulunarak, sohbetler eşliğinde güzel bir ev sahipliği örneği sergiledi.

Fotoğraflar: OBKD üyesi basın mensuplarımızın emeğidir

Yorum Yazın