ORDU’DA KALDIRIM VE AYDINLATMALAR YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde hayata geçirdiği yayalaştırma ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım Caddesi’nde 1.100 metrelik alanda başlatılan kaldırım ve ışıklandırma çalışmasının büyük bölümü tamamlandı.

ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Ordu Büyükşehir Belediyesi, Zübeyde Hanım Caddesi’nde başlattığı kaldırım ve ayd​ınlatma çalışmalarında sona geldi. Ordu’nun her köşesinde bir çalışma olduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “ İlimizin her yerinde ekiplerimizin hummalı çalışması devam ediyor. Bu kapsamda Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım Caddesinde daha önce başlatılan kaldırım ve aydınlatma çalışmalarında artık sona yaklaşıldı. Ada Simit Sarayı ile Çakalçıkmaz Mezarlığı arasından başlayan çalışmaların ilk etabı bitirilmişti. Ekiplerimiz aynı güzergâhın diğer kısımları için başlattığı kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını da bitirmek üzereler. Bu çalışma tamamlandığında hem şehrimize hem de milletimize yakışır modern bir cadde ortaya çıkacak” dedi.

Yapılan tüm çalışmaların millet odaklı olduğunun altını çizen Başkan Güler, “ Düşünen, Üreten ve Yarışan Ordu için ekiplerimiz çalışıyor. Çalışmalarımızın odağında millet var. Biz milletimiz için en güzelini en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 19 ilçemizi kapsayacak şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaşanılan süreç sonrası çalışmalarımız daha da hızlanacak ve projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” dedi.

Yorum Yazın