ORDULU 4 GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OBKD’NE KONUK OLUYOR

Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD), siyasi partilerin en üst zirvesinde yer alan Ordulu 4 Genel Başkan Yardımcısını ağırlayacak. Başkan Sefai Uzunyurt, Ak Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr.  Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun,  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu’nun Derneklerini ziyaret ederek, Ordulu basın mensuplarıyla biraraya geleceklerini açıkladı.

ORMESHA: Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD), siyasi partilerin en üst zirvesinde yer alan Ordulu 4 Genel Başkan Yardımcısını ağırlayacak. Başkan Sefai Uzunyurt yaptığı açıklamada;  “Ak Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Sayın Seyit Torun,   İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Sayın  Musavat Dervişoğlu ve MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sayın İsmail Faruk Aksu’yu Derneğimize davet ederek; hem OBKD’ni, Ordulu Basın mensuplarını ve kurumlarını yakından tanımalarını sağlamayı amaçladık.

Yıllardan beri Ordu toplumuna ve Basın dünyasına özveriyle hizmet veren ve vermeye de devam eden basın mensuplarımız.. Fedakarlığı yapan hep onlar. Buna rağmen kıymetleri yeterince bilinmiyor, hatta bol bol haberlerini yaptıkları siyasilerin bazıları tarafından, ne Gazetelerimizin, ne dergilerimizin, ne de Televizyonlarımızın ismi tam olarak bilinmiyor. Biz, Basın emekçilerinin isimleri ve kurumlarımızın adları doğru dürüst ifade söylenemiyor. Kısaca basın kuruluşlarımız ve Basın Emekçilerimiz hep ikinci planda kalmaktadır. Ordu Basın Kuruluşları Derneği olarak, Siyasi Partilerimizin en üst zirvesinde yer alan Ordulu 4 Genel Başkan Yardımcılarını Derneğimize davet ederek; Ordulu Basın mensuplarını ve kurumlarını yakından tanımalarını sağlamayı amaçladık” diyerek, genel başkan yardımcılarının sırayla derneklerini ziyaret edeceklerini belirtti.

ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRECEK ORDULU 4 GENEL BAŞKAN YARDIMCISI:

1- Ak Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr.  Numan Kurtulmuş,

2- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun,

 3- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu

4- MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu.

MERKEZİ İSTANBUL’DA BULUNAN ORDULU BASIN KURULUŞLARIMIZ

1- Türkiye Manşet Gazetesi -Raif Çevirme. 2- Yörem 52 Gazetesi -Akın Savaş Düz. 3-Marka52 Gazetesi -Muhammet Küçüköksüz .4- Ünye Haber Gazetesi- Hüseyin Keskin .5- Şişli Son Haber Gazetesi -Hüseyin Güler. 6- AltaşTV – Murat Doğan 7- 52 Basın Yayın – Sezer Turan 8- TV52- Mehmet Gücüklüoğlu 9- CansuTV – Cihan Güney, Cansu Güney 10- Üçyol Basın- Ahmet Özdamar 11- Kanal34 TV – Adil Koçalan 12- TVO – Bülent Sarıdiken 13- Beykoz Doğuş Haber- Ozan Derviş 14- Ordu Mesudiye Gazetesi- N.Kemal Tuncer- Salih Türk, Ozan Aydoğan, Salih İşçi, Nurettin Demir 15- Ordu Basın Gazetesi – Bayram Sekendiz – Ercan Gevrek 16- OBKD Başkan – Sefai Uzunyurt

Yorum Yazın