ORDULU BASIN MENSUPLARI OLARAK 19 MAYIS SAAT 21’DE BAYRAKLARIMIZLA BALKONLARDAYIZ

Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) Başkanı Sefai Uzunyurt ve yönetim kurulu üyeleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını, 19 Mayıs akşam saat 21’de balkonlara çıkıp, Türk bayrağını dalgalandırarak, alkışlarla coşkulu şekilde kutlamaya davet etti.

Koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarının hayatlarını hiçe sayıp, kendi ailelerinden uzak kalarak büyük bir özveride bulunduklarını söyleyen OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, “Sağlık çalışanlarımıza kalpten teşekkür ediyorum. İlk alkış eylemi sağlık çalışanlarımız için başlamış ve büyük kabul görmüştü. Daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında balkonlara çıkıp İstiklal Marşımızı söyleyerek, alkışlarla kutlamıştık.

Ordu Basın Kuruluşları Derneği olarak, daha önce bireysel olarak katıldığımız Türk toplumunda kabul gören bu eylemi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızda bu kez biz de kurumsal olarak sürdürmek istiyoruz. Türkiye’nin her yerinde Türk ulusunun katılımıyla gerçekleşecek bu kutlamada, OBKD yönetim kurulu ve bütün basın mensuplarımızı,  19 Mayıs akşamı saat 21‘de, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı evlerimizin balkonlarımızdan coşkulu alkışlarımızla kutlamaya çağırıyoruz  dedi.

Yorum Yazın