ORDULU HAYATİ ÖZGÜL, BUCASPOR İSTANBUL TEMSİLCİSİ OLDU

Bucaspor İstanbul Scout Birimine, Bölge sorumlusu olarak Ordu Mesudiyeli Hayati Özgül getirildi.

ORMESHA: Buca Spor Kulüp Başkanı Cihan Aktaş, geleceğin futbolcu fabrikası olma yolunda önemli bir adım atarak, İstanbul Sorumlusu olarak Ordu Mesudiyeli Hayati Özgül Hoca’yı atadıklarını açıkladı.

 Hayati Özgül, futbol hakkında ve Buca’nın geleceği adına Ordu Mesudiye Gazetesi’ne açıklama yaparak; “Buca Spor Kulüp Başkanı Cihan Aktaş’tan davet geldi. Buca’ya giderek kendisiyle  derin bir sohbet ettik.
Buca Spor tesislerini gezdik, alt yapı olanaklarının mükemmelliğini gördüm. Futbolun ülkemizde çok daha kaliteli hale gelebilmesi amacıyla çıktığımız yolda
Buca Spor Futbol Akademisi istanbul ili oyuncu izleme – araştırma (scouting) sorumluluğu görevine getirilmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade eder, sevgili başkanımız Cihan Aktaş’a  teşekkür ederim.
Hayati Özgül olarak, Buca Spor adına gözlem yapıp, futbolcu taramaları yapacağım ve belirlediğimiz yetenekleri ve potansiyel oyuncuları Buca Spor alt yapı teknik ekibine yönlendireceğiz.
Bu göreve geliş sürecinde emeği geçen tüm dostlara teşekkür ediyorum. Kemal Fazıl Evcimek hocama ayrıca teşekkür ediyorum.
Tüm antrenör dostlarım ve tüm futbol camiası içerisinde görev yapan tüm dostlarımdan, her kesim ile bu görevde iletişim halinde olacağımı, herkesin fikir ve düşüncesine değer vereceğimi ve herkesin önerilerine açık olduğumu bilmelerini isterim” diyerek, kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak için, çok çalışacaklarını belirtti.

Yorum Yazın