ORDULU NİLÜFER ÇOL KOLONYA ÜRETTİ

Nilüfer Çol adlı Ordulu kadın, yıllardır hayalini kurduğu kolonya üretme işini nihayet gerçeğe dönüştürdü. Üretilen kolonyalar ORTAR markası ile satışa sunuldu.

 

 

ORMESHA: Ordu’nun Altınordu ilçesi Kayabaşı Mahallesi’nde kolonya üretimi yapmak için Büyükşehir Belediyesinden aldığı destek ile hayalini gerçeğe dönüştürdüğünü söyleyen Nilüfer Çol, “Yıllardır hayalim olan bir projeydi. Emekli olduktan sonra bu iş için çalışmalara başladım. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e konuyu ilettim. Başkanımızdan aldığım destek ile tesisimi kurdum ve hayalim olan kolonya üretimini burada yapıyorum. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

ORTAR A.Ş Genel Müdürü Sancar Eser, “Daha önce de birçok alanda üreticilerimiz ile iş birliği yapmıştık. Bugün yine Altınordu ilçesi Kayabaşı mahallemizde yıllardır hayalini kurduğu kolonya üretimi konusunda kadın girişimcimize destek veriyoruz. Burada üretilen kolonyaların ORTAR markası ile satışı ve pazarlaması yapılacak. Yine Ordu’ya has çilek ve kivi gibi nitelikli ürünlerin kolonyalarını yaparak satışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Yorum Yazın