ORDULULAR’IN ve MESUDİYELİLER’İN GAZETESİ 24 YAŞINDA

ORDULULAR’IN GURBETTE YAYINLANAN İLK, YAYINLARINI GURBETTE KESİNTİSİZ SÜRDÜREN TEK GAZETESİ

23 yıldan beri Türkiye’nin dört bir yanı ile 12 ayrı ülkedeki abonelerine ulaşan Ordu Mesudiye Gazetesi; 2014 yılı Kasım ayı itibariyle 24’üncü yaşına girerek, çeyrek yüzyıl hedefinde son basamağa erişti

ORMESHA: 1991 yılında Gazeteci ve Eğitimci Sefai Uzunyurt tarafından kurulan Ordu Mesudiye Gazetesi, Ordu ve 19 ilçesinin sorunları, yaşayış biçimleri, kültürleri, dernekleri, vakıfları, spor kulüpleri, işadamları, yerel yöneticileri, bürokratları, esnafları, memurları, işçileri, köylüleri, muhtarları, siyasetçileri, esnaf örgütleri, kadın ve gençlik kolları, sanatçıları, toplumun tüm kesimlerinin kendilerini ifade edebilmelerini sağlayıp, toplumun geniş kesimlerine yansıtmaya, kamuoyu oluşturmaya çaba gösterdi.

Tabloid boy (yarım boy) sayfa düzeniyle 1991 yılından beri yayını sürdüren Ordu Mesudiye Gazetesi, Türkiye’nin 81 ili ve pek çok ilçesiyle, yurt dışında Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Romanya, Yunanistan, Amerika, Türkmenistan’daki Abonelerine posta (Ptt) aracılığıyla ulaştırılıyor.

Gazetenin kendi temsilci ve muhabirlerinin yanı sıra dünyanın her yanındaki aboneleri, kendi yaşadıkları ülke ve şehirlerdeki haberleri gönderip, gönüllü muhabirlik yaparak, çok sayıda ülkede yüzlerce muhabir ağına sahip olmamızı sağlıyorlar.

Ordu Mesudiye Gazetesi, okurlarından gelen haberlerin doğruluğunu denetledikten sonra, bunları gönderen kişinin adıyla yayınlayıp, “Yurttaş Gazeteciliği” yapılmasını da sağlayarak, Türkiye’de öncülük görevini üstleniyor.

Gazetemizin 24’üncü yıla ulaşmasını sağlayan bütün Abonelerinize, Reklam Veren Esnaflarımıza, İş Adamlarımıza, Çalışma Arkadaşlarımıza, Gazete Temsilcilerimize, Gönüllü Muhabirlerimize, Gönüllü Abone Yapan Dernek Başkanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi ve şükran duygularımızı sunuyoruz.

Bu zamana kadar Abone olamamış bütün Ordulular’ı ve Mesudiyeliler’i, 24 yıldan beri 13 ayrı ülkede Ordu adını tanıtan ve yaşatan Ordu Mesudiye Gazetesi’ne ABONE OLARAK destek vermeye davet ediyoruz.

Destek Sözle Olmaz!

‘MEMLEKETİMİ SEVİYORUM, MEMLEKETİMİN GAZETESİ’NE BENİM DE DESTEĞİM OLSUN!’ diyorsanız,

HAYDİ SEN DE GEÇ KALMADAN ABONE OL!

Bir Arkadaşını Abone kaydet.

Nerede Ordu Mesudiyeli varsa Ordu Mesudiye Gazetesi ordadır!

Yorum Yazın