ORDUSPOR TESTLERDE SAĞLAM ÇIKTI

52 Orduspor sağlam çıktı

Şükrü Bodur’un başkanlığını yaptığı personel ve yöneticileri için yapılan koronavirüs tetsleri sonuçları açıklandı. Hiç kimsede koronaya rastlanmadı. Herkesin testi negatif çıtı. Bu sonuçlar üzerine takım çalışmalarına başladı.

Orduspor Futbol Kulubü futbolcu, teknik heyeti çalışmalara başladı

ORMESHA: 52 Orduspor Futbol Kulubü Basın Sözcüsü Olgun Alp test sonuçlarının belli olmasından sonra bir açıklama yaparak; “20 Mayıs 2020 Çarşamba günü hazırlıklarına ara veren takımımız 9 Haziran 2020 Salı günü yeniden toplanmış ve tüm takım futbolcuları, teknik heyet, tesis çalışanları ikinci kez Covid-19 testine tabii tutulmuştu.
52 Orduspor FK kulübümüzün tüm çalışan, teknik heyet, futbolcularımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız dahil, yapılan tetkik sonuçları temiz olup Covid-19 hastalığı ile karşılaşılmamış sonuçlar negatif çıkmıştır.

 

Ayrıca ikinci kez testin yapılmasında emekleri olan AkParti İl Başkanı Sayın Halit Tomakin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Mustafa Genç, İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Mustafa Kasapoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Sayın Dr. Fatih Aydın, ve Kulübümüz Sağlık Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Sayın Dr.Fatih Bostancı’ya teşekkür ederiz.
Alınan bu sonuçlara göre teknik heyetimizin programı doğrultusunda çalışmalarımıza bugün itibariyle kaldığımız yerden devam ederek liglerin başlama tarihine kadar tesislerimizde antrenmanlarımızı sürdüreceğiz.
Tesislerimizi dışarıya izole ederek sürdüreceğimiz çalışmalarımızda gerek tesislerin dezenfekte noktasında gerekse sağlık önlemlerinin alınması konusunda tüm önlemlerimizi alıyoruz. Spor kamuoyunun bilgisine sunarız.” dedi.

 

Yorum Yazın