PERŞEMBE İLÇESİNDE KORONAVİRÜS TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

Ordu Perşembe ilçesinde koronavirüs

ün engellenmesi için önlemler alınırken, Perşembe Belediyesi virüs temizliğine başlayarak, hem temizlik yapıyor, hem de ilaçlama da bulunuyor

ORMESHA-ARİF KALAFAT: Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, ilçede korona virüs salgınına karşı sıkı bir dezenfekte çalışması yürüttüklerini belirterek, herkese hijyen kurallarına uyma çağrısında bulundu.
Perşembe Belediyesi, tüm dünyayı saran korona virüsü tehlikesine karşı ilçede dezenfekte çalışması başlattı. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “Şu an dünyayı saran korona virüsle ilgili dezenfekte çalışmaları yapıyoruz. Camilerimizi ve minibüsleri dezenfekte ettik. Akşam mesai saatleri dışında okullarımız dahil resmi kurumlarımızı, köprü ve alt geçitlerimizi dezenfekte edeceğiz. Umuma açık, insanların sık temas ettikleri yerleri dezenfekte ediyoruz. Biz belediye olarak hijyene temizliğe her zaman önem veriyorduk ama şu sıralar daha dikkatli olmak zorundayız. Sağlık Bakanlığımızın emirleri doğrultusunda çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Bunların yanı sıra halkın görebileceği yerlere korona virüsle ilgili nasıl mücadele edileceğini nasıl önlem alınmasını gerektiğini içeren afişler asıyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: Ordu Olay

Yorum Yazın