SEZER TURAN’IN HEDEFİ YEREL YÖNETİMLERDE HİZMET

Gazeteci ve ORDEF Genel Sekreteri Sezer Turan, Ak Parti Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olarak, bundan sonra yerel yönetimlerde hemşerilerinin temsilcisi olmak, Bağcılar halkına hizmet etmek istediğini söyledi.

ORMESHA: Ordu Günleri ve birçok ulusal düzeyde yaptığı org

anizasyonlarla adını duyuran, ayni zamanda 52 Basın Yayın Yönetim Kurulu Başkanı olan Turan, Ordulu basın mensuplarını içinde bulunduran Ordu Basın Kuruluşları Derneği’nde de Başkan Yardımcılığı görevini yerine getiriyor.

Siyasette uzun zamandır bulunan Ordulu Sezer Turan, parti mensuplarından ve Ordulu hemşerilerinden gelen yoğun istek üzerine Bayrampaşa Belediye Meclis Üyesi olmaya karar vererek, aday adaylığı başvurusunu Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı’ya yaparken;  ORDEF  Başkanı Celalettin Dervişoğlu ve yöneticileri, Ordulu STK başkanları, Ordulu sanatçılar ve Ordulu basın kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan kalabalık heyet huzurunda yaptı.

Ordu Mesudiye Gazetesi’ne açıklamada bulunan Sezer Turan; “Bizim Bayrampaşa Belediye meclis üyesi olmak istememizin sebebi, makam, unvan, ekonomik bir beklenti için değil. Çok şükür bugüne kadar dünya malına ehemniyet vermedik. Ama toplumun sevdiği bir isim olduğumuza inanıyorum. Bu sevgi bizim için mal, mülkten daha önemlidir. Yerel yönetimlerde Ordulular sahipsiz, Ordulular dağınık.  Eleştirmek yerine elimizi taşın altına koyarak, meclis üyesi aday adayı olduk. İnşallah Cenabı Allah bizleri mahcup etmez. Bayrampaşa ve Ordulular’a hizmet etmeyi nasip eder.” diyerek gösterilen ilgiye teşekkür etti.    Ordu Mesudiye Gazetesi olarak basın mensubu arkadaşımız Sezer Turan’ı kutluyor, başarılar diliyoruz.

Yorum Yazın