TARKAN DENİZ’E GÜMÜŞ KARİYER ÖDÜLÜ

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Fahri Danışmanı, Karadeniz Vakfı Meclis ve Yürütme Kurulu Üyesi Ordu Perşembeli Tarkan Deniz, Gümüş Kariyer ödülüne layık görüldü

Tarkan Deniz
 
ORMESHA: Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Danışmanı, Karadeniz Vakfı Meclis ve Yürütme Kurulu Üyesi Tarkan Deniz, Sivil Toplum Yöneticisi olarak ülkemiz ve ülkeler arasında yapmış olduğu üstün başarılı çabadan dolayı, Türkiye’nin ilk ve tek protokol dergisi olan By Medya – Protokol Dergisi ve kamuoyu adına verilen İş İnsanı Gümüş Kariyer Ödülü’ne layık görüldü.
Ankara Çankaya Bera Otel’de gerçekleşen, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Meclis Eski Başkanvekili ve 24. Dönem Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, TBMM 27. Dönem Bilecik Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Selim Yağcı, T.C. Dışişleri Bakanlığı Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan, T.C. Mersin Valisi Ali İhsan Su, T.C. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin ve T.C. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler’in de katıldığı ve ödül aldığı gecede; siyaset, bürokrasi, diplomatik, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, akademik, eğitim, sanat, spor, basın ve medya temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Yorum Yazın