Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yılı Mesudiye’de Kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Ordu’nun Mesudiye ilçesinde törenlerle kutlandı. Emniyet Amiri İbrahim Yıldız yaptığı konuşma da; “Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin emniyeti için durmadan, yorulmadan, bıkmadan gece gündüz görev yapmaya, bu uğurda gerektiğinde şehitler vermeye, şehit olmaya hazırız. Yeter ki vatanımız sağolsun, yüce Türk Milleti sonsuza kadar yaşasın” diyerek, emniyet mensuplarının 174’üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.

ORMESHA- UFUK YILMAZ: Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mesudiye Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle Emniyet Amiri İbrahim Yıldız Atatürk anıtına çenk koyarak, saygı duruşunda bulundu.Emniyet Amiri İbrahim Yıldız yaptığı konuşma da; “Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin emniyeti için durmadan, yorulmadan, bıkmadan gece gündüz görev yapmaya, bu uğurda gerektiğinde şehitler vermeye, şehit olmaya hazırız. Yeter ki vatanımız sağolsun, yüce Türk Milleti sonsuza kadar yaşasın” dedi.

Saygı duruşu sonrasında günün anlamını dile getiren konuşmalar yapıldı. Şehitler anıldı.  Kaymakam, Belediye başkanı ve resmi daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar törene katılarak Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünü kutladılar.

 

Yorum Yazın