TV 52 YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSA AKÇAY; “ŞİMDİ HİÇ OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜYÜZ”

Türkiye’nin en çok izlenen bölgesel kanallarının başında gelen TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, yeni yayın dönemine girişte Ordu Mesudiye Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunarak; “Türkiye’nin en çok izlenen bölgesel kanallı TV52, 21 Eylül’de yeni yayın dönemine başladı. İzleyiciler birbirinden kaliteli programları, yeni yüzleri ve çok konuşulacak yapımları, yeni heyecanlarla yeni sezonda TV 52’den’den gözlerinizi alamayacak” diyerek 2023’te yerelden ayrışacaklarını ifade etti.

 

TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORMESHA: Çeyrek asırlık yayın hayatıyla Ordu’nun sesini dünyaya duyuran bölgenin ekranı, Türkiye’nin en çok izlenen ilk üç yerel kanalından birisi olarak gösterilen TV52, yeni yayın dönemine yeni hedeflerle başladı. TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaptığı açıklamayla; “Kamu yayıncılığı sorumluluğu ile hareket eden TV52; ülkemizin kültür, sanat ve eğitimine önemli destek sağlarken, anında ve güvenilir haberciliğin adresi olarak, yaptığı yayınlarıyla da Ordu’nun gücünü, sesini tüm dünyaya yansıtmaya devam ediyor.” Diyerek, yeni yayın dönemini ve TV 52’nin hedeflerini anlattı.

 

TV 52’nin 5 yıl gibi kısa sürede ciddi başarılara imza attığını belirten Akçay, “Biz bir hedef koyduk 2023’de yerelden ayrışacağız” dedi.

 

Akçay: “Seçilmiş kanalların içinde TV52 var. Bu çok hoş bir şey, çok gurur verici. İşte bizim yapmaya çalıştığımız, amaç edindiğimiz iş bu. TV 52 bundan sonra bu amacın üzerine gidecek. Bu sene bunun temelini atıyoruz. Ulusal gibi bir hedefimiz yok ama öyle bir yayın hayatımız ve yayın çizgimiz olacak ki artık yerel markalarla rekabet diye  bir şey söz konusu olmayacak bizim için. Kaliteli içerik, kaliteli ekran ile dört dörtlük yayın akışına sahip olan bir kanal olarak izleyenlerimizin karşısında olmayı hedefliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

“KURUMUN ÜZERİNE GELDİKÇE BÜYÜDÜK VE ŞİMDİ HİÇ OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜYÜZ”

 

“Millete devlete ülkeye hizmet etmek bizim için onur” sözleriyle yayın ilkelerini vurgulayan Akçay: “Bundan sonra çok daha cesur çok daha objektif bir TV52 var. Milletin yararına ne varsa yanında, milletin zararına ne varsa karşısında olacak, söylenmesi gereken ne varsa  hepsini dobra dobra söyleyerek gerçeğin sesi olacağız” şeklinde konuştu.

 

1 Dakikası Bile Boş Olmayan, 1 Dakikasının Bile İzleyiciyi Sıkmayacağı “Dolu Dolu Bir Ekran Çıkarttık”

TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu…

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni yayın döneminde de iddialı bir içerik hazırlandığını vurgulayan TV 52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay; “Ekranlarda her ilgi alanına hitap edecek programlar başlıyor. Bu sene ekran klasiği olan işler ve yeni işler yan yana gelecek. Çok farklı dikkat çekici işlere imza atmaya çalışıyoruz. Yeni içerikler ve programlarla izleyicinin takdirini toplayacağımız bir yayın dönemine ekip arkadaşlarımız ile başladık. Özellikle bazı programlarımız var ki, kişiye ayna tutacak. Biz gayret ve emekle hazırladık bu dönemi, umarım tüm izleyenler de beğenir. Herkese iyi seyirler diliyorum” dedi.

Yorum Yazın