TV52 İSTANBUL TEMSİLCİSİ ZAMANSIZ MEHMET İYİLEŞTİ

ORMESHA: Ordulu Şair ve Sunucu olarak yıllardan beri bir çok etkinlikte başarılarıyla sahnelerde yer alan Zamansız Mehmet,  üst üste geçirdiği ameliyatlar sonrası ara verdiği Ordu TV52 İstanbul Temsilciliği görevinin başına geçmek için gün sayıyor.

Efendi kişiliği ve mesleğine gösterdiği özen ile herkesin beğenisi ve taktirini kazanan Zamansız Mehmet Gücüklüoğlu, bacaklarından üst üste bir kaç zorlu ameliyat geçirdiği için TV52 Televizyonu’ndaki görevini aktif olarak yerine getiremiyordu.

Yaklaşık 15 gün sonra  tamamen iyileşmiş olarak görevinin başına geçecek olan Zamansız Mehmet Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; ” Çok zorlu bir süreç geçirdim. Kalçamdan ve bacaklarımdan bir kaç ameliyat oldum. Çok şükür geride kaldı. Bu süreçte çok sayıda dostum ve hemşerim beni yalnız bırakmadılar. Bana moral verdiler. Onlardan aldığım sevgi ve güçle

daha kısa sürede iyileştim” diyerek herkese teşekkür etti.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak TV52 İstanbul Temsilcisi arkadaşımız Mehmet Gücüklüoğlu’na geçmiş olsun diyor, en kısa zamanda yeniden aramıza dönmesini bekliyoruz.

 

 

Yorum Yazın