TV52 YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSA AKÇAY’DAN, ORDU MESUDİYE GAZETESİ’NE ZİYARET

Ordu TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordu Mesudiye Gazetesi’nin Beykoz’daki merkezini ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ve İstanbul Temsilcisi Namık Kemal Tuncer ile basının genel sorunları. Ordu basınının içinde bulunduğu durum, basın dayanışması konularında görüş alışverişinde bulundu

ORMESHA: Yaptığı ses getirici yayınlarıyla Türkiye genelinde beğenilen ve çok izlenen Ordu TV52’nin Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay,

Ordu Mesudiye Gazetesi yöneticileri Sefai Uzunyurt ve Namık Kemal Tuncer arasında, basının genel sorunları. Ordu basınının içinde bulunduğu durum, basın dayanışması konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sefai Uzunyurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, ” TV52 sadece Ordu yöresinde değil, tüm Türkiye’de çok izlenen, dikkate alınan bir televizyon.  Ordulular’ın sorunlarının dile getirilmesi ve kamuoyu oluşturulmasında çok önemli bir görev yapıyor. Ordu yöresinin bütün televizyonlarını, gazetelerini ve radyolarını asla rakip olarak görmüyor; tam tersi kardeş yayın olarak görerek, daima dayanışma içinde olacağımızın bilinmesini istiyoruz” diyerek, ziyaret için İsa Akçay’a teşekkür ederek, TV52’nin tüm çalışanlarına başarı dileğinde bulundu. 
Ordu TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay ise kendisine gösterilen yakın ilgiye teşekkür ederek, “Ordu Mesudiye Gazetesi, Ordu’da çok tanınan ve dikkate alınan bir gazete. Yıllardır yaptığınız başarılı yayıncılık için sizleri ve çalışma ekibinizi tebrik ediyorum” diyerek, başarı dileğini yeniledi.

Yorum Yazın