ÜNYELİ İŞ ADAMI MEMLEKETİNE 10 BİN MASKE GÖNDERDİ

Ordu Ünyeli İş İnsanı Fahri Ateş, koronavirüs salgını nedeniyle doğduğu topraklara duyarsız kalmayarak, 10 adet maskeyi, gerekli tüm kurumlara ulaştırması için Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya gönderdi.

ORMESHA:

İstanbul’da faaliyet gösteren Ünyeli İş İnsanı Fahri Ateş, Türkiye ve dünya gündemin en etkin konularından olan koronavirüs nedeniyle, Ünyeli hemşerilerinin korunmaları için  10 bin adet koruyucu maskeyi Ünye’ye gönderdi.

Bu duyarlı davranış için duygularını açıklayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “Hemşehrilerimizin vefası her zaman yanımızda diyerek, İşadamı Fahri Ateş’in İstanbul’dan gönderdiği 10 bin adet maskenin; 7 bin 500 adedini Ünye Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Tamer Kutlu’ya, bin adedini Ünye Kaymakamlığımıza ve bin 500 adedini Temizlik İşleri Müdürlüğümüze teslim ettik.

İş adamı hemşehrimiz Fahri Ateş beye Ünyeliler adına teşekkür ediyorum. Kendisi gerçekten bir vatansever. Vatansever olmasının yanı sıra, hemşeri sevdalısı. Olumlu gördüğü her projeye destek olmasından dolayı ayrıca minnet duygularımızı sunuyorum” dedi.

Kaynak: İstanbul Ünye Haber Gazetesi- Hüseyin Keskin

Yorum Yazın