YEŞİLCE ÇAMBAŞI YOLUNDA ÖLÜMLER MEYDANA GELMESİNE RAĞMEN HALA ÇİZGİ YOK!

Mesudiye Yeşilce  beldesi ile Çambaşı arasındaki karayolunda yol çizgilerinin ve trafik uyarı levhalarının olmayışı ölümlü kazalara yol açmasına rağmen , Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabadüz Belediyesi, Mesudiye Belediyesi ve Karayolları Ordu İl Müdürlüğü duyarsızlığını ve sessizliğini sürdürmeye devam ediyor

ORMES HA: Mesudiye-Yeşice, Kabadüz Çambaşı karayolu uyarı işaret ve levhalarının olmayışı, yol çizgilerinin çizilmeyişi nedeniyle ölüme davetiye çıkarıyor. Yolun özellikle Çambaşı ile Yeşilce arasında ki 17 kilometrelik bölümünde ne yol çizgisi ne de tarfik uyarı levhası ve işareti var. Asfalt yol Yeşilce, Gülpınar, Yeveli, Beyağaç köyleri sınırlarından geçtikten sonra büyük bölümü yaylalarda devam ederek Kabadüz ilçe sınırındaki ortak yayla pazarı olan Çambaşı’na ulaşıyor. Keskin virajların bulunduğu yolda uyarı işaretlerinin ve yol çizgilerinin olmayışı nedeniyle çok sayıda kaza meydana geliyor. Çoğunluğu gurbetten gelen ve bölgeyi bilmeyen yerli turistler, virajları göremedikleri için kaza ile karşı karşıya geliyorlar.

Haberin ayrıntısı Ordu Mesudiye Gazetesi sayfalarında…
Yerel Basında 24 Yıldan beri İlkeli ve Doğru Haberciliğin adresi Ordu Mesudiye Gazetesi… Yoksa Siz Hala Abone Değil misiniz?
‘Memleketimin Gazetesine benim de ABONE OLARAK desteğim olsun!’ diyorsanız, Arayın 0216 322 52 52 Gazete gönderelim:

P1100121

Yorum Yazın