YEŞİLÇİT BALIKLI MUSALI VE GÜVENLİ’YE BETON YOL

Mesudiye ilçesine bağlı  Yeşilçit, Balıklı, Musalı, Güvenli köylerine hizmet verecek olan Keyfalan Gurup Yolunda beton kaplama çalışmalarına başlandı. Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül yaptığı açıklamada, “Keyfalan Gurup Yolu Yeşilçit, Balıklı, Musalı, Güvenli bu bölgenin gurup yolunu ve yaylalarımızın yolunu oluşturan Keyfalan gurup yolumuzun beton yoluna Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından başlandı” diyerek, dört beş yıldan beri beklenen çalışmanın artık çözüme kavuştuğunu belirtti.

ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Mesudiye ilçesine bağlı  Yeşilçit, Balıklı, Musalı, Güvenli köylerine hizmet verecek olan Keyfalan Gurup Yolunda beton kaplama çalışmalarına başlandı. Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül yaptığı açıklamada, “Keyfalan Gurup Yolu Yeşilçit, Balıklı, Musalı, Güvenli bu bölgenin gurup yolunu ve yaylalarımızın yolunu oluşturan Keyfalan gurup yolumuzun beton yoluna Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından başlandı” diyerek, dört beş yıldan beri beklenen çalışmanın artık çözüme kavuştuğunu belirtti.

Başkan Gül açıklamasında, “Hemşerilerim ve bu yoldan yararlanacak mahallelerimiz adına Başkanımız Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum. Yaklaşık dört beş yıldır bekliyorduk nasip oldu başladık. Bu yola emek veren ulaşım daire başkanımıza, büyükşehir yetkililerimize,  müteahhit firmaya teşekkür ediyoruz. Mesudiye’de örnek bir yolumuz olacak, alt yapılarıyla kanallarıyla demirli beton şeklinde beton döküyoruz. Bu bölge orman bölgesi büyük kamyonlarda geçse de yol bozulmamış olacak, yani çok sağlam bir yol oluyor. Yol Yeşilçitimize, Balıklımıza, Musalımıza, Güvenlimize hayırlı olsun” dedi.

Yeşilçit Köyü Muhtarı İbrahim Yitmez ise yaptığı açıklamada, “Bu yolun özlemini çeken bir Yeşilçit mahalle muhtarı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler beye Ulaşım Daire Başkanı Abdulkadir beye, Mesudiye Belediye Başkanımız İsa Gül beye çok teşekkür ediyorum. Bu yolun yapıyla çok ilgilendiler. Sayın bakanımız geldi,  Ulugöl, Yeşiçit, Musalı mahallemiz adına teşekkür ediyorum. Yolumuz Avrupa standartları üzerinde bir yol, yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yazın