ZARA, AMERİKA’YI SALLADI

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla sadece Türkiye’de olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinden de özel bir hayran kitlesi olan Zara, Amerika’da 14 günde 4 eyalette konser verdi

Sanatçı Zara, “Aşka Döndüm Yüzümü” adlı şarkısını tüm dijital platformlarda satışa sunmuştu. Bu Satıştan sonra Zara, ABD’yi fethetti…

ORMESHA: Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla sadece Türkiye’de olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinden de özel bir hayran kitlesi olan Zara, Amerika’da 14 günde 4 eyalette konser verdi.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla sadece Türkiye’de olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinden de özel bir hayran kitlesi olan Zara, Amerika’da 14 günde 4 eyalette konser verdi.
4 şehirde turneye çıkan sanatçıya ilgi çok büyüktü. Zara, biletleri günler öncesinden tükenen konsere yer bulamayan hayranları için tekrar geleceğinin müjdesini verdi. Zara, ABD’deki konserlerinin yanı sıra yeni albümü içinde kolları sıvadı. Yunanlı, Makedonyalı, Hollandalı ve Asyalı müzisyenlerden oluşan ekip, Zara ile çalışmaktan çok mutlu olduğunu belirtildi. Zara, ilerleyen günlerde yurt dışında da albüm çıkaracağı müjdesini verirken, Amerika’ya konser vermek üzere yeniden gideceği bildirildi.

Kaynak: Magazin Haberleri. com

Leave a Response