ADALET SAVAŞÇILARI AVUKATLARIMIZIN ‘5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ’ KUTLU OLSUN!

Bu özel günde,  başta Ordu Mesudiye Gazetesi bünyesinde birlikte görev yaptığımız Hukuk Danışmanımız Av. Hüsnü Kalemdaroğlu, Köşe yazarlarımız Av. Seval Taşlıçukur Adalı, Av. Hatice Özdemir Dönmez, Av. Ali Çelik olmak üzere bütün avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Gününü kutluyor, hayatlarını kaybeden bütün avukatlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.

Ordu Mesudiye Gazetesi Köşe Yazarı Av. Seval Taşlıçukur Adalı
Ordu Mesudiye Gazetesi Köşe Yazarı Av. Hatice Özdemir Dönmez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORMESHA: Tarih boyunca hukuksuzlara, haksızlıklara karşı duran, eşitlik, özgürlük ve barış için mücadele eden, her koşulda yargının ve cüppelerinin onurlarını koruyan, ömürlerini hukuka adayan adalet savaşçıları, insan haklarının, demokrasinin ve hukuk devletinin güvencesi Avukatlarımızın  ‘5 Nisan Avukatlar Günü’ kutlu olsun.

 

Ordu Mesudiye Gazetesi Hukuk Danışmanı Av. Hüsnü Kalemdaroğlu
Ordu Mesudiye Gazetesi Köşe Yazarı Av. Ali Çelik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye Barolar Birliği yönetim kurulu üyesi ve Giresun Barosu eski Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu

Bu özel günde,  başta Ordu Mesudiye Gazetesi bünyesinde birlikte görev yaptığımız Hukuk Danışmanımız Av. Hüsnü Kalemdaroğlu, Köşe yazarlarımız Av. Seval Taşlıçukur Adalı, Av. Hatice Özdemir Dönmez, Av. Ali Çelik, Türkiye Barolar Birliği yönetim kurulu üyesi ve Giresun Barosu eski Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu olmak üzere bütün avukatlarımızın, 5 Nisan Avukatlar Gününü kutluyor, hayatlarını kaybeden bütün avukatlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.

 

Leave a Response