ADİL KOÇALAN, “GELECEĞİN MEDYASI DİJİTAL MEDYA”

Dijital Medya Derneği Başkanı ve Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkan Yardımcısı Adil Koçalan, “Geleceğin medyası, Dijital medya olacak” diyerek, herkesi gelişmelere ayak uydurmaya davet etti.

 

Adil Koçalan

ORMESHA: Kanallarım benim çocuğum gibi. 4 tane çocuğum var; Kanal 34, TV MOR, BRUKSELTURK, HUR TV. Onlara isim koyarken sanki bebeğime isim seçer gibi isim koydum”  diyerek, basında dayanışmanın ve örgütlenmenin de çok önemli olduğunu belirtti.

Adil Koçalan, Ordu Basın Kuruluşları Derneği yönetim kurulu toplantısında…

 

Adil Koçalan sözlerini; “Basın olarak birbirimizle dayanışma içinde olmamız gerekiyor. Bu da yetme örgütlenmeliyiz, ama sağlam bir şekilde. Bu amaçla Ordu yöresi gazete, televizyonlarını bünyesinde barındıran Ordu Basın Kuruluşları Derneği’ni kurduk. Bu derneğimiz sayesinde hem sesimiz daha çok çıkıyor, hem de kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Çağa ayak uydurmak için de Dijital Medya Derneğimizi kurduk. Arkadaşlarımızın teveccühüyle Başkanlık görevine seçildim. Bu derneğimizde ulusal ölçekli bir dernek” diye sürdürerek, tüm basın mensuplarına başarılar diledi.

OBKD Başkan Yardımcısı Adil Koçalan ve Başkan Sefai Uzunyurt ile yönetim kurulu üyeleri, kendilerini ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i misafir ettiler…

Leave a Response