AKKUŞ DERNEKLER FEDERASYONU’NDA MEHMET GÜMÜŞ’E GÜVENOYU

Akkuş Dernekler Federasyonu’nun (AKDEF) İstanbul Sancaktepe’de yapılan 3. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mehmet Gümüş tek aday olarak katıldığı kongrede daha güçlü bir yönetim kurulu oluşturarak yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Yönetim kurulu ve konuklar…

ORMESHA: Akkuş Dernekler Federasyonu’nun İstanbul Sancaktepe’de yapılan 3. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mehmet Gümüş, tek aday olarak katıldığı kongrede daha güçlü bir yönetim kurulu oluşturup, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
Divan heyeti ORKON Başkanı Av. Özlem Öztekin Vural, Gürgentepe Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Ataç, Av. Durmuş  Gümüş
Başkan Mehmet Gümüş

Sancaktepe Meclis Mahallesi’nde yapılan kongrenin divan başkanlığını ORKON Başkanı Av. Özlem Öztekin Vural, Gürgentepe Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Ataç, Av.Durmuş  Gümüş yerine getirirken, kongreye ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, ORDEF önceki dönem Başkanı Celalaettin Dervişoğlu, Ataşehir Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köleoğlu, Sancaktepe Ordulular Derneği önceki dönem başkanı Nail İnce, Maltepe Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kocaoğlu, İstanbul Servis Minibüsçüleri Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Uğur, AKDEF önceki dönem dönem başkanı Avni Kargacı, Akkuş Çevre Köyleri Derneği eski başkanı Yüksel Mıhçı’nın da aralarında bulunduğu, Akkuş’un 43 köy derneğinin federasyona üye temsilcileri katıldılar.

Başkan Mehmet Gümüş yaptığı konuşmada yapılan çalışmaları anlattıktan sonra, yeni dönemde daha çok çalışarak, tüm yönetim kurulu üyelerinin gerçek katkılarıyla, Akkuşlular’ın sorunlarının çözümü için çaba sarfedeceklerini söyleyerek, kendisine gösterilen güven için şükranlarını sunup, katılanlara teşekkür etti.

Akkuş Dernekler Federasyonu,  Sanatçı Nedim Sakallı’ya Akkuş Marşı besteleterek, ortak bir duygu ve bilincin oluşmasını sağlarken,
Ordu’nun 19 ilçesi arasında ilk ilçe marşı oluşturarak öncü oldu. Katılan konuklar yaptıkları konuşmalarda Akkuş’un önemine değinerek, Başkan Mehmet Gümüş ve yeni yönetim kuruluna başarılar dilediler.

Leave a Response