Artık 30 yıllık hukukumuz var!

Hepinize selamlar sevgili okurlar, Bu ay Ordu Mesudiye gazetesinin 30. Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hepimizin malumu olduğu üzere son derece zorlu bir yılı geride bırakırken, gerek okuyucu gerekse de yazarlar tarafında olsun, farketmeksizin bizleri bir araya getiren bu camianın bir parçası olmaktan tarifi imkansız mutluluk duyuyorum.

 

Ordu Mesudiye gazetesi Türkiye’nin en köklü yerel gazetelerinden biri olmaktan çok daha fazlasını başarmış ve bizlere her ay adeta birbirimize yeniden bağlanma fırsatı vermiştir.

 

Üstelik bu yıl pandemi sürecinin sebep olduğu ayrı kalmış olmamızın üstesinden, bir nebzede olsa, bu gazete sayesinde geldiğimizi düşünüyorum.

 

Bizleri birbirine bağlayan buluşma organizasyonlarını yapamaz olduğumuzda bile, Ordu Mesudiye gazetesi tıpkı benim şu anda bu köşeden sizlere ulaşmam gibi birbirimize ulaşmamızı sağlamış ve her daim bu bağımızı korumayı kolaylaştırmıştır.

 

Dolayısı ile bu güzel gazetemizin değerini bir kez daha gündeme getirmeliyiz ki böylece yerel gazeteye olan değer ve önemin yüksek tutulmasını sağlayabilelim.

 

Mutlu günümüzde birlikte sevinmemizi, acı günlerde bu acıyı paylaşmamızı ve zor günler yaşanırken birbirimize kenetlenmemizi sağlayan, Ordu Mesudiye gazetesini bugünlere getiren şey hiç şüphesiz, sizlerin göstermiş olduğu teveccüh ve ilgiden başka bir şey değildir.

 

Bu ilgiyi göstermeye devam etmek, gazetemize abone olmak, her ay takip etmek, lüzumu olduğunda destek olmak, birlikteliğimizin kritik bir parçası olan gazetemiz için son derece önemli bir yere sahiptir. Bu gazetenin hayat bağlarının kopmasına asla izin vermeyeceğinizi biliyor, sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

 

Gelecek ay görüşmek üzere ve nice 30 yıllara…!

Leave a Response