Bahçelievlerspor:1- Şampiyon İstanbul Mesudiyespor:2

Rakibi Bahçelievlerspor’u 2- 1 yenen İstanbul Mesudiyespor, şampiyonluğunu ilan etti. İstanbul Mesudiyespor Başkanı Hatice Özdemir Dönmez, “Böylesi büyük başarının kadın başkana denk gelmesi  çok anlamlı.  Bu şampiyonluk, Türk kadınlarına, onların başarısına armağan olsun” diyerek, mücadelenin daha yeni başladığını belirtti.

ORMESHA: İstanbul Mesudiyespor bir mucizeyi gerçekleştirerek, Amatör liglerde bir tarih yazdı.  Her ikisi de ayni puan ve averaja sahip olan Bahçelievlerspor ve İstanbul Mesudiyespor, Bölgesel Amatör Lig maçlarını oynamaya hak kazanmasına rağmen, şampiyonluğu belirlemek için Sarıyer’de  üçüncü kez karşı karşıya geldiler. Rakibini 2- 1 yenen İstanbul Mesudiyespor, şampiyonluğunu ilan etti.

Şampiyon İstanbul Mesudiyespor

İstanbul Mesudiyespor Başkanı Hatice Özdemir Dönmez, “Büyük bir çalışma, azim, birlik ve çok çalışmanın sonucu olarak hakkımız olan şampiyonluğu kazandık. Çok mutluyum. Böylesi büyük başarının kadın başkana denk gelmesi ayrıca çok anlamlı. Bizlere destek olan tüm Mesudiyeliler’e, teknik heyetimize, futbolcularımıza ve yönetimde yer alan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluk, Türk kadınlarına, onların başarısına armağan olsun” diyerek, mücadelenin yeni başladığını belirtti.

Kadın Başkan Hatice Özdemir Dönmez…

Şampiyon bundan sonra Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek için, diğer guruplardan gelen güçlü takımlarla Play-Off maçları yapacak.

Leave a Response