BAŞKAN HİLMİ GÜLER’DEN ORDU BASININA MÜJDE!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, kendisini Ordu’da ziyaret eden Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt’un, “Basın mensupları için, basın köyü, basın sitesi yapmayı düşünmüyor musunuz? sorusuna, “İstanbul ve bazı şehirlerde olduğu gibi Ordu’da, sadece  basın mensupları yaşayacakları Basın Sitesi kurmaya hazırız. Yeter ki basın mensuplarımız ortak hareket ederek, bu projeyi istediklerini, destek vereceklerini belirtsinler” diyerek, müjdesini açıkladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, kendisini Ordu’da ziyaret eden Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt’a Basın ile ilgili önemli açıklama yaptı

 

ORMESHA: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’den Ordulu basın mensuplarına müjde geldi. Başkan Güler, İstanbul ve bazı şehirlerde olduğu gibi Ordu’da, sadece  basın mensupları yaşayacakları Basın Sitesi kuracaklarını belirterek; “Ordu Mesudiye Gazetesi aracılığıyla Ordu şehir merkezi, ilçelerimiz ve gurbet illerinde görev yapan bütün basın mensuplarımıza çağrı yapıyorum. Daha iyi imkanlarla, daha nezih ortamda yaşamak sizlerin de hakkınız. Belediyemiz maliyetine fiyatlarla sadece basın mensuplarının oturacağı, Ordu Basın Sitesini yapmak için hazırdır. Yeter ki basın mensuplarımız ortak hareket ederek, bu projeyi istediklerini, destek vereceklerini belirtsinler” diyerek, basına her türlü desteği vermeye devam edeceğini açıkladı.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, kendisini Ordu’da ziyaret eden Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt’a Ordu’nun genel sorunları, yapılmakta olan ve yapılması istenen projeler hakkında bilgi verdi. Uzunyurt, Başkan Güler’e Mesudiye yöresinde yetişen mor renkli  5 yıl solmayan ölümsüzlük çiçeklerinden hediye etti. Başkan Gül’ün Uzunyurt ve Ordulu tüm basın mensuplarına hediyesi ise Ordu’da sadece basın mensuplarının aileleriyle birlikte ikamet edecekleri “Ordu Basın Sitesi” oldu.

Başkan Hilmi Güler; “Ordu Mesudiye Gazetesi aracılığıyla Ordu şehir merkezi, ilçelerimiz ve gurbet illerinde görev yapan bütün basın mensuplarımıza çağrı yapıyorum. Daha iyi imkanlarla, daha nezih ortamda yaşamak siz basın mensuplarımızın da hakkınız. Belediyemiz maliyetine fiyatlarla sadece basın mensuplarının oturacağı, Ordu Basın Sitesini yapmak için hazırdır. Yeter ki basın mensuplarımız ortak hareket ederek, bu projeyi istediklerini, destek vereceklerini belirtsinler” diyerek, basına her türlü desteği vermeye devam edeceğini açıkladı.

Projenin ilk ayağında konut sitesi, ikinci etabında ise tüm basının iş yerlerinin yer alacağı Basın platformu kurulması yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

Leave a Response