BAŞKAN SAVAŞ ŞİMŞEK, HEDEFİMİZ 2. LİG

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 Başkanı Savaş Şimşek, genç bir takım kurduklarını, hedeflerinin 2. Lig olduğunu, bunu taraftarların desteğiyle sağlayacaklarını belirtti.

BAŞKAN SAVAŞ ŞİMŞEK, HEDEFİMİZ 2. LİG

ORMESHA-Ufuk Yılmaz: Orduspor 1967 Başkanı Savaş Şimşek, taraftarlara da mesaj göndererek, “Orduspor taraftarları ile gerçekten gurur duyuyorum. Taraftarımız gerçekten çok centilmen ve karakterli. Nerede ne yapmasını bilen bir taraftarımız var. Taraftarlarımızdan bundan önce olduğu gibi bundan sonrada centilmen şekilde takımımız desteklemelerini bekliyoruz.” dedi.

Ordu’da 2 tane daha 3. Lig takımı olduğunu anımsatan Şimşek, yeni sezonda Fatsa Belediyespor ile 52 Orduspor FK’ya başarılar diledi.

Kenti yeni sezonda 3 takımın temsil edeceğini ifade eden Şişmek, “Dolayısıyla iyi sonuçlar almak hepimizin hakkı. Toplamda 2,5 milyon Ordulu arkamızda bu gücü hissettiriyor.

İnşallah bizde başarılı oluruz, onlarda başarılı olurlar. Aramızda tatlı bir rekabet olabilir. Ama bu kesinlikle düşmanlık olmamalı. Bizler Ordu’yu temsil etme adına buradayız. Bizim kimseyle bir sıkıntımız derdimiz yok. Diğer iki temsilcimize yeni sezonda iyi bir sezon geçirmelerini diliyorum.” diye konuştu.

 

 

Leave a Response