BATTAL İLGEZDİ KAZANMAMDA ORDULULAR’IN PAYI BÜYÜK

Ataşehir Belediye Başkanlığını üçüncü kez kazanan Battal İlgezdi Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt’a yaptığı açıklamada, “Seçimi kazanmamda Ordulular’ın büyük payı var” diyerek teşekkür etti.

ORMESHA: Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden birisi olan Ataşehir Belediye Başkanlığını üçüncü kez kazanan Battal İlgezdi Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt’a yaptığı açıklamada seçimi kazanmasında Ordu Mesudiyeliler’in katkısının asla unutulamayacağını söyleyerek; “Zorlu bir seçim mesaisini daha geride bıraktık. Eşit olmayan koşullarda bir seçim olmasına rağmen Ataşehir halkının tercihiyle seçimleri yeniden kazandık. Kazanmamda her türlü siyasi görüşe mensup Ataşehirli’nin katkısı, hakkı var. Benim yapımda siyasi ayırım asla olmaz. Herkesin belediye başkanıyım, sadece CHP’liler’in değil. En büyük oyumuzu İçerenköy Mahallemizden aldık. Ancak seçimi kazanmamda Ordulu hemşerilerimizin de büyük katkısı Oldu.

Ordu Mesudiyeliler’in temsilcisi olarak Cengiz Kayayurt meclis üyesi olarak listemizde yer aldı. ç

ok efendi ve taban gücü olan bir isim. Belediyemize önemli katkılar yapacağına inanıyoruz. Çalışma ekibimde yer alacak” diyerek, gelecek dönem bir daha aday olmayacağını ve siyasette yer almayacağını söyleyip, Ordu Mesudiyeliler’e teşekkür etti.

Leave a Response