BAYIRKÖYLÜ ESMA ÇOLAK’IN TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

Ordu Bayırköy Köyü doğumlu Esma Nur Çolak’ın formasını giydiği Nuretin Topcu Anadolu Lisesi, final maçında Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni yenerek Basketbol şampiyonu olurken, en iyi performans gösterenlerden birisi Esma Çolak oldu.

Esma Nur Çolak

ORMESHA: Ordu Mesudiye Bayırköy doğumlu Esma Nur Çolak’ın formasını giydiği Nuretin Topçu Anadolu Lisesi, final maçında Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni yenerek şampiyon olurken, en iyi performans gösterenlerden birisi Esma Çolak oldu.

Ordu Bayırköy Köyü

Sancaktepe ilçesi okullar arası basketbol müsabakaları final maçında Nuretin Topçu Anadolu Lisesi, 10. Sınıf öğrencisi Ordulu Tezer Çolak ve Emel Çolak’ın kızı Esma Nur Çolak’ın çok iyi performans gösterdiği maçta, rakibini yenerek, Sancaktepe ilçe birincisi oldu.

Bayırköy Köyü

Bu büyük başarı Nuretin Topçu Anadolu Lisesi’nde ve Ordu Mesudiye Bayırköy Köyü’nde büyük bir sevince yolaçtı.

Bayırköy Dernek Başkanı Ersin Çolak

Bayırköy Dernek Başkanı Ersin Çolak yaptığı açıklamada, “Hemşerimiz, köyümüzün evladı Esma Nur Çolak’ın içinde yer aldığı okul takımı basketbolda şampiyon olarak büyük bir başarı elde etti. Bu başarıda köyümüzün kız öğrencisi Esma Çolak büyük pay sahibi olarak bizleri gururlandırdı. Bayırköy Derneği olarak çocuklarımızın spor, sanat ve bilimle uğraşmasını istiyor ve destekliyoruz. Şampiyon Esma ve takımını tebrik ediyoruz” diyerek, çalışan, amacı olan her genci destekleyeceklerini belirtti.

Leave a Response