BEYKOZ’DA İSTANBUL HAMAMI AÇILDI

Beykoz Kavacık’ta içinde hamam, fitness, havuz, jakuzi, sauna, buhar odası, tuz odası, solaryum odası, spa odaları, otopark hizmeti verildiği, İstanbul Hamamı ve Spor Kompleksi açıldı.

ORMESHA: Beykoz Kavacık’ta geleneksel ile modernliğin buluştuğu İstanbul Hamamı ve Spor Kompleksi adıyla yeni bir spor tesisi hizmet vermeye başladı. İstanbul Hamamı ve Spor Kompleksi Müdürü Ömer Kılıç, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, “ İstanbul Hamamı Spor Kompleksimizde hamam, fitness, havuz, jakuzi, sauna, buhar odası, tuz odası, solaryum odası, spa odaları, otopark hizmeti verilmektedir. Salı günü Kadınlar günü olup, personelimin tamamı o gün için kadındır. Diğer günler sadece erkeklere hizmet verilmekte ve personel erkektir. Fitness salonu kadınlar için ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Kadın spor eğitmeni ile çalışılmaktadır. Fitness salonuna üyelik ile kayıt yaptırılmakta her gün gelinebilmekte sabah 07:00 gece 24:00 arasında istenildiği saatte gelinebilinmekte. Salı günü kadınlar gününde sabah 10:00 akşam 22:00 arası hizmet verilmektedir. Diğer günler sabah 07:00 gece 24:00 arası hizmet verilmektedir. Tesisimize günübirlik ve üyelik şeklinde girişler yapılabilmektedir” diyerek, Beykoz’da önemli bir potansiyele sahip Ordulular’ı da tesisleri görmeye davet etti.

İstanbul Hamamı ve Spor Kompleksi Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 123/B adresinde hizmet sunuyor. Bilgi ve üyelikler için 0216 629 75 50 – 0553 942 75 50 nolu telefonlardan ulaşmak gerekiyor.

Leave a Response