CHP’DE YEREL YÖNETİMLER SEYİT TORUN’DA

Ordu yöresinin en güleryüzlü insanlarından birisi olan Ordu Milletvekili Seyit Torun, Milletvekili seçimlerden sonra yenilenen CHP Merkez Karar Kuruluna yer alırken, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yeniden Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Yardımcılığı görevine atanarak yerini korudu. Ordu Kamuoyu Torun’dan taban desteği olan, dürüst, çalışkan, Ordu toplumunun yüzünü kara çıkarmayacak, görevini başarıyla yapacak özellikteki kişilerden, İstanbul’da CHP’den en az 3 ilçe belediye başkan adayı gösterilmesini sağlamasını bekliyor. Buna gerekçe olarak ise İstanbul’da Sivaslılar’dan sonra en kalabalık nüfusa Ordulular’ın sahip olmasını gösteriyorlar

ORMESHA- Doğa Uzunyurt: Ana Muhalefet Partisi CHP’nin en önemli Genel Başkan Yardımcılıklarından birisi olan Yerel Yönetimlerden Sorulu Genel Başkan Yardımcılığına ikinci kez Ordu Milletvekili Seyit Torun atanarak, konumunu ve gücünü devam ettirdi. Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetim Seçimleri öncesi, böylesi önemli bir göreve Ordulu bir ismin seçilmesi Ordu kamuoyunda memnunlukla karşılandı.

Ordu Mesudiye Gazetesi’ne özel açıklamada bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun; “Bu tamamen Sayın Genel Başkanımızın takdirleridir. Hem Partimizin başarısının daha da artması, hem de bize güvenen Genel Başkanımızın güvenini boşa çıkarmamak için her zamankinden daha çok çalışacak, yorulacak ve ter akıtacağız. Hedefimiz büyük şehirlerin çoğunda ve illerimizin yarısından fazlasında belediyeleri almak ve böylece halkımıza yerel yönetimlerde nefes aldırmak, günlük yaşamlarını kolaylaştırmış olacağız.” Diyerek, kendisini telefon, mesaj yoluyla bizzat yüzyüze kutlayan bütün hemşerilerine gösterdikleri ilgi için teşekkür ettiğini belirtti.

Ordu Kamuoyu CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Yardımcısı Seyit Torun’dan taban desteği olan, dürüst, çalışkan, Ordu toplumunun yüzünü kara çıkarmayacak özellikteki kişilerden İstanbul’da CHP’den en az 3 ilçe belediye başkan adayı gösterilmesini sağlamasını bekliyor. Buna gerekçe olarak ise İstanbul’da Sivaslılar’dan sonra en kalabalık nüfusa Ordulular’ın sahip olmasını sunuyorlar.

Leave a Response