DAYILI MUHTARI SELAHATTİN DOLU YAŞAMINI YİTİRDİ

Ordu Mesudiye ilçesinin en büyük köyleri arasında yer alan Dayılı Köyü Muhtarı Selahattin Dolu, bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşerek, İstanbul’da hayatını kaybetti.

Dayılılılar, Muhtarları Selahattin Dolu ile…

ORMESHA-Sefai Uzunyurt: Ordu Mesudiye ilçesinin en büyük köyleri arasında yer alan Dayılı Köyü Muhtarı Selahattin Dolu, bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşerek, İstanbul’da hayatını kaybetti.

Muhtar Selahattin Dolu, yıllardır Ordu Mesudiye Gazetesi’ne abone olarak ve çok kişiyi abone yaparak destek veriyordu…

Dayılı Köyü’nde çok sevilen Muhtar Selahattin Dolu, yaklaşık bir yıl önce eşini kaybetmişti. O acıyla amansız hastalık kanser hastası olduğu teşhisi konan Muhtar Dolu, doktorların bütün çabasına rağmen yaşama tutunamayarak, İstanbul’da hayatını kaybetti.

Muhtar Selahattin Dolu, .

Cenazesi Otobüsle Ordu’ya götürülen Muhtar Selahattin Dolu’nun cenazesi yarın Dayılı Köyü Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılmak üzere yüzlerce Dayılılı İstanbul ve Niksar’dan Ordu Dayılı Köyü’ne akın ederek, sevdikleri muhtarlarını son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

 

Muhtar Selahattin Dolu, Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ile…

Ordu Mesudiye Gazetesi abonesi olup, çok sayıda kişiyi de abone yapan Muhtar Selahattin Dolu’ya Allah’tan rahmet, başta Dolu ailesi olmak üzere, Daylılılar’a sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Leave a Response