DOĞANÇAM KÖYÜ YOLU ASFALTLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Mesudiye ilçesine bağlı Doğançam (Istavru) Köyü’nün 4 kilometrelik yolunU emülsiyon asfalt ile buluşturdu. 4 kilometre uzunluğundaki yol, aynı zamanda komşu köyler Celal ve Armutkolu’na da hizmet vermiş olacak.

ORMESHA: Mesudiye ilçesine bağlı Doğançam (Istavru) Köyü’nün 4 kilometrelik yolu emülsiyon asfalt ile kaplandı. Doğançam Köyü’nün Istavru ve Serpin mahalleleri asfalttan yararlanırken, Hristiyanlığın önemli manastırının bulunduğu Bıçakçı mahallesi ise kendi yollarının da asfaltlanmasını bekliyor.

 

Doğançam Köyü Muhtarı Necmi Başarslan yaptığı açıklamada, “Yıllardır yolumuzun asfaltlanmasını bekliyorduk. Yolumuz toz ve çamurdan kurtuldu. Çok eskiden asfalt yapılmıştı, ancak kaliteli yapılmadığı için çok dayanıklı olmamış ve hemen bozulmuştu. Mahallelerimize ulaşımda büyük sıkıntılar yaşıyorduk. Desteklerinden dolayı başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler, Mesudiye Belediye Başkanımız İsa Gül olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Leave a Response