EKŞERELİLER ALİ SARIGÜL’Ü BIRAKMADI

Ordu Ekşere Mahallesi Derneği’nin İstanbul Ümraniye’de yapılan olağan kongresinde, üyeler mevcut başkan Ali Gül’ü yeniden seçerek, güvenoyu verdiler

ORMESHA: Ekşereliler, yıllardan beri farklı dönemlerde başkanlık yapan mevcut başkan Ali Sarıgül’ü bırakmayarak, 2 yıl için yeniden başkan seçerek güvenlerini ve sevgilerini gösterdiler. Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan olağan kongrede üyelere seslenen Ali Sarıgül, “Başka bir liste çıkarıp yönetim görevini üstlenmek isteyen üyelerimiz lütfen aday olsunlar” diyerek, kongrenin demokratik bir ortamda gerçekleşmesini sağlarken; yapılan seçimde dernek üyeleri Ali Sarıgül’ü yeniden başkan seçerek bırakmadılar.

Başkan Sarıgül seçim sonrası yaptığı açıklamada; “Şahsıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma gösterdiğiniz güvene teşekkür ederim. Sizlerin bu güvenine layık olabilmek için, elimden geldiğince çok çalışacak derneğimizi ve Ekşere mahallemizi kalkındırmaya çalışacağım. Birlik olursak üstesinden gelemeyeceğimiz iş olamaz” diyerek, Türkiye’nin her tarafına dağılmış Ekşereliler’den derneğe üye olmalarını, üyelik aidatlarını ödemelerini ve birlik içinde hareket etmelerini istedi.

Yönetim kurulu: Başkan Ali Sarıgül, İbrahim Sarıgül, Tacettin Sarıgül, Canip Sarıgül, Hasan Kahyar, Nuh Sarıgül, Engin Sarıgül.

Leave a Response