EN YOĞUN ALKIŞ ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM’A

İstanbul Mesudiyespor, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın verdiği Ümraniye’deki yeni tesislerinde, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, çok sayıda bürokrat, STK başkanı, sporcu ve sporseverlerin katılımıyla görkemli bir açılış düzenleyerek, yeni sezon hazırlıklarına start verdi.

ORMESHANamık Kemal Tuncer: İstanbul Mesudiyespor, Ümraniye’deki yeni tesislerinde görkemli bir açılışla beraber, Mesudiye STK’larını ve Medudiyeliler’i bir araya getirerek, sezona önemli bir giriş yaptı. Açılışın sunuculuğunu İrfan Şensoy yaparken, spor kulübü tarihinde İstanbul Mesudiyespor’a ilk kez bir yer ve tesis veren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, bu desteğinin karşılığını açılışta en fazla alkış alarak ve coşkuyla karşılanarak, almış oldu.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, program saatinin sarkması nedeniyle Ordu uçağına yetişmek için törenden erken ayrılmak zorunda kaldığı açılışa; Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri Aysun Şengül, Osman Affan Özkan, Mesudiyespor yönetiminde yer alan İETT İnsan Kaynakları Daire Başkanı Naşit Oskay, İSKİ Daire Başkanı Feyzi Ünal, Arçelik eski Genel Müdürü A. Gündüz Özdemir, İş İnsanı Seyfettin Yıldırım, OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, MESDEF Başkanı Adnan Yılmaz, Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özat Özsoy, MESVAK Başkanı Ahmet Ali Şengönül, Altaş TV İstanbul Temsilcisi Murat Doğan, TV52 İstanbul Temsilcisi Sedat Ünver, Komedyen Sanatçı İsmail Baki Tuncer, Ses Sanatçısı Hürdağ Aydın, Mesudiyespor eski başkanlarından Tekin Toklucu, Ordu Mesudiye Gazetesi Temsilcisi OBKD Yönetim Kurulu Üyesi Namık Kemal Tuncer, Ankara Temsilcisi Fahrettin Kaymaz, İstanbul Mesudiyespor yöneticileri, Bölge temsilcileri, spor adamları, çok sayıda köy dernek başkanları ve Ümraniyeliler, Mesudiyeliler katıldı. Mesudiyespor hocasıyla, oyuncularıyla, yönetimiyle bir spor kulübü değil adeta spor okulu. Akademik yapısıyla da Mesudiyeli hemşerilerinin ve taraftarlarının gönüllerinde yer aldı. Üst liglere çıkabilecek kadro derinliği yöneticileri sevindirirken, hemşerilerinin desteklerini hisseden Başkan Yüksel Şener,  heyecanını gizleyemezken, “bu yıl hedefimiz .  Süper Amatör Lig’e yükselmektir” dedi. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın, “Sporun her dalına destek oluyoruz. Mesudiyespor’a bu tesisleri verdik, ama karşılığını istiyoruz. Verecekleri karşılık başarılı olmaktır. Başarılı oldukları taktirde biz herzaman desteğimizi sunmaya devam edeceğiz” sözleriyle tamamlanan güzel konuşmasının ardından, diğer konuşmacılar, İstanbul Mesudiyespor’a önemli mesajlar vererek, başarı dileğinde bulundular. Sanatçı Hürdağ Aydın konser türküleriyle spor ile müziğin güzel bir buluşmasını sağlayarak alkış aldı.

 

Yönetim kurulu: Başkan Yüksel Şener, Naşit Oskay, Turgut Bektaş, Osman Affan Özkan,  Erdal Tiryaki, Hüseyin Okumuş, Arif Kaya, Esengül Özkan, Turan Taşlıçukur, Hatice Özdemir, Dönmez, Şerafet Tanrısever, Sevgi Aydın, Baki Aydoğan, Cevdet Taşkıran, Halit Aydın, M. Akif Aydoğan, Erdal Korkmaz, Erdal Erbaş, Ayhan Özgül, Metin Yılmaz, Hakkı Aydoğan.

 

Altyazı: Tarihinde İstanbul Mesudiyespor’a ilk kez tesis veren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım.

Leave a Response