Erkan Albayrak Ülkü Ocakları İstanbul İl yönetimde

Ordu Mesudiyeli Erkan Albayrak Ülkü Ocakları İstanbul İl yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Sağlık kurumunda görev yapan Albayrak, çocukluğundan beri Ülkücü camianın içinde yer almakta olup, Bağcılar MHP İlçe yönetim kurulu üyesi olarak ta sorumluluk üstlenmişti
ORMESHA: Ülkü Ocakları İstanbul İl yönetim kurulunda Ordulular’ı bundan sonra Erkan Albayrak temsil edecek. Daha önce değişik kademelerde görev yapan Albayrak, teşkilat ve bizzat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den gelen talep doğrultusunda görev üstlenerek, il yönetiminde yer aldı. 37 yaşındaki Erkan Albayrak Mesudiye Üçyol mahallesinden Bilal Albayrak’ın oğlu olup, .Erzurum Atatürk Üniversitesinde Akademik uzaktan eğitim Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik eğitimi alıyor. MHP Bağcılar ilçe yönetim kurulu üyesi görevi yapan Albayrak, 2014 Mahalli idari seçimlerde MHP Bağcılar Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak seçimlere katılmıştı. Ayni zamanda Diyanet İsleri Başkanlığı Bağcılar Hz. Ömer Camii Dernek Yönetim Kurulu üyesi de olan Albayrak, sağlık kurumunda çalışmakta olup, evli ve 2 çocuk babası.
Ordu Mesudiye Gazetesi’ne bir açıklama yapan Erkan Albayrak; “Ülkü Ocakları İl yönetimine seçilmek benim için çok onurlu bir olaydır. Beni bu göreve layık görenleri Allah’ın izniyle mahcup etmeyeceğim. Yüce Türk milletinin başının dik olması için biz kendimizi milletimize adamış fedaileriz. Ülkemizin bağımsızlığı ve milletimizin refah ve mutluluğundan başka bir şey istemiyoruz.” diyerek, Ordulu ülkücü gençleri tanışmaya davet etti.
Altyazı: Erkan Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile…

Leave a Response