Erkek İç Giyim Seçenekleri

Özellikle erkekler en az kadınlar kadar iç giyimlerinde kaliteli parçalar seçer. Özellikle rahat ve kendilerine yakışan iç giyimleri tercih ederler. Erkek iç giyim olarak en çok tercih edilen ürünler erkek boxer, atlet, slip, külot, içlik, t-shirt, pijamalardır. Bu ürünlerin öncelikle sağlıklı hijyenik kumaşlarla üretilmiş olması önemlidir.

Özellikle pamuklu materyallerden boxer, atlet, külot gibi modeller farklı desen ve renkleri ile tasarlanırlar. İç giyimde en çok tercih edilen süprem kumaşlı parçalar   rahat kesimi   ve vücudu sarmaz özellikleri ile kolay hareket edilmesini nefes alabilen yumuşak kumaş dokusu ile gün içinde terletmeyen özelliği ile en çok tercih edilen parçalardandır.

Erkek İç Giyim Modelleri Nelerdir?

Ribana atletler de erkek iç giyim ürünleri tamamen doğal ribana kumaştan üretilmiş olan ve enine esneyen iç giyim modelleridir. Bu özelliği ile terletme yapmadan nefes alan yapısıyla vücudu sarar. Nefes alan kumaşı ile her mevsim tercih edilen atlet modellerindendir dokusuyla dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz iç çamaşırıdır. Kaşkorse Atletler de Enine esneme özelliğine sahip ve pamuk kaşkorse kumaştan üretilmiş iç giyim modelleridir. Aynı zaman da erkeklere özel fitilli yapısı sayesinde   rahat kullanım sağlayan modellerdir. Sizlerde erkek iç giyim modelleri ve ürünleri için https://www.otsicgiyim.com/erkek-ic-giyim linkinde bilgi alabilirsiniz.

 

Leave a Response