GİRESUN BARO BAŞKANLIĞINA  AV. SONER KARADEMİR ÜÇÜNCÜ KEZ SEÇİLDİ

Türkiye Barolar Birliği yönetim kurulu üyesi Av. Gültekin Uzunalioğlu’nun divan başkanlığını yaptığı Giresun Barosu olağan genel kurulunda Av. Soner Karademir üçüncü kez  Başkan seçilerek güven tazeledi.

ORMESHA: Giresun Barosu olağan genel kurulunda Av. Soner Karademir üçüncü kez  Başkan seçilerek güven tazeledi. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan genel kurulun divan başkanlığını Baronun eski başkanı ve Türkiye Barolar Birliği yönetim kurulu üyesi  Av. Gültekin Uzunalioğlu, üyeliklerini ise  Av. Nisa Nur Yileç, Av. Nazlı Akdağ Ve Av. Ahmet Utku Yanık yerine getirdiler.

Baro Başkanı Av.Soner Karademir’in açılış konuşmasından sonra Av. Mehmet Turan’a meslekte 50. yıl plaketi verildi.  Av.Mehmet Turan, Av.Ömer Eşgünoğlu, Av.Haydar Akkaya ve Av.Ömer Çağatay Kınalı söz alarak görüş ve önerilerini sundular.

Divan başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu ve heyeti…

229 geçerli oyun kullanıldığı seçimde 215 oy alan mevcut Baro Başkanı Av.Soner Karademir üçüncü kez Baro Başkanlığına seçilerek, kendisine gösterilen güven için genel kurul üyelerine teşekkür etti.

 

Giresun Barosu Yeni Yönetim Kurulu;  Av.Arzu Kurt, Av.Ayşegül Çakır, Av.Elvan Şahin, Av.Fatih Güven, Av.Hatice Aydın, Av.İlknur Civelekoğlu, Av.Mehmet Kurt, Av.Sinan Bayram, Av.Uğur Aksu, Av.Ümran Kara Can’dan, Disiplin Kurulumuz; Av.Bülent Aydın, Av.Ebru Keskin, Av.Orhan Tozlu, Av.Sevgi Pehlivan, Av.Teyfik Öksüz.

Denetleme Kurulu: Av. Abdurrahman Arda Tütüncü, Av. Elvan Oktay, Av. Mehmet Haşim Yanık.

TBB Delegeleri:  Av. Gültekin Uzunalioğlu, Av. Şükrü Kocuk, Av. Tezcan Sürücü.

Leave a Response