GOP ORDULULAR DERNEĞİ’NDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Başkanlığını Mehmet Çelik’in yaptığı Gaziosmanpaşa Ordulular Derneği pandemi sonrası ilk önemli etkinliğini çok sayıda siyasetçi, STK başkanı, iş insanı, basın mensubu ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleştirerek, adeta gövde gösterisi yaptı.

Başkan Mehmet Çelik

ORMESHA-Raif Çevirme: Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşen kahvaltı programına dernek üyeleri ve misafirler yoğun ilgi gösterdiler ve salonu tamamen doldurdular. Dernek Başkanı Mehmet Çelik ve Arif Akbaş, Selami Tanrıverdi, Kader Baş Türkmen, Taner Taşdemir,  Güler,Av.Bilal Kök, Halis Teber ve Kadın Kolları Başkanı Kader Baş Türkmen’den oluşan yönetim kurulu üyeleri, gelen misafirleriyle tek tek ilgilenerek güleryüzlü evsahipliğinde bulundular.

Programa  Gaziosmanpaşa Belediye  Başkan Yardımcısı Mustafa Koral,  MHP İlçe Başkanı Ahmet Özen , İyi Parti İlçe Başkanı Harun Çopur, BBP Partisi ilçe Başkanı Fedai Karakoli, DP İlçe Başkanı Banu Yabaş Ilgar, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Eray Karadeniz, ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, OBKD Başkanı Ordu Mesudiye Gazetesi GYY. Sefai Uzunyurt, ORKAÇDER Başkanı Cengiz Aydemir, Korgan Dernekler Federasyonu Başkanı Fatih Yeşilçayır, ORDEF Başkan Yardımcısı Celalettin Dervişoğlu,

Hakim Metin Çakar, Kağıthane Arşivler Genel Müdürü Yaşar Celep, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yılmaz Ergin, Ünye GOP Derneği Başkanı Adil Akman, Bayrampaşa Ordulular Derneği Başkanı Mustafa Tuç, Kadın Kolları Başkanı Necla Yurtkuran, Erzurumlular Derneği Başkanı Orhan Tanır, OBKD Başkan Yardımcısı Türkiye Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Raif Çevirme, OBKD Genel Sekreteri Marka 52 Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhammet Küçüköksüz, muhtarlar ve misafirler katıldılar. Sunucu Zamansız Mehmet sunumuyla da güzel bir program olmasını sağladılar…

 

Başkan Mehmet Çelik açılışta yaptığı konuşmada, “Öncelikle bu salonu bize tahsis eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, kahvaltı programının bizlere organizasyonunu yapan Belediye Meclis üyesi sevgili hemşerimiz Turgay Aşık’a teşekkür ederim. Gaziosmanpaşa’da Ordu ilimizin Ünye ve Perşembe ilçesi belde ve köylerinin dernekleriyle Ordu ilimizi temsil etmeye çalışıyoruz. 2020  yılı şubat ayında yapılan kongresi ile Gaziosmanpaşa Ordulular Derneğini devraldık.

,

Kurucu Başkanımız ve bizden önceki dernek başkanı Nezahat Gübül ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. İlçe, köy ve mahalle derneklerimizle yıkmadan, kırmadan, dökmeden Gaziosmanpaşa’ki Orduluların gür sesi olmaya devam edeceğiz. Bizlere bu konuda destek olan dernek yönetim kurulu arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Leave a Response