GÖRÜLMEMİŞ OLAY, BU GAZETEYE OKUYUCULARI ABONE YAPIYOR!

25’inci yayın yılına giren Ordu Mesudiye Gazetesi’nin başlattığı “25’inci Yılda Her Abonemizden Yeni Bir Abone” kampanyası büyük bir katılımla devam ediyor. Türkiye’de ender görülen bir olay Ordu ilinde yaşanıyor. Gazetenin aboneleri, gazeteye destek vermek için, kendileri abone yaparak, adreslerini gazete yönetimine bildiriyorlar.

ORMESHA: Türkiye’de yayınlanan 2 bin 381 yerel gazete arasında, abone sistemi özelliğiyle ilk 10’da yer alan Ordu Mesudiye Gazetesi, 25 yıla girerek, çeyrek yüzyıla ulaşmayı başardı. 1991 yılında Gazeteci Sefai Uzunyurt tarafından kurulan Ordu Mesudiye Gazetesi, abone sistemiyle Türkiye’nin 81 ili ve yurt dışında 12 ayrı ülkede okurlarına ulaşıyor.

Abonelerimizin eseri olan, onların verdiği deste

????????????????????????????????????
Bu minik okur babasının abone olduğu Gazetemizi mutlulukla taşıyor

klerle 25 yıla erişen gazetemizin büyük bir başarıyı yakalamasından, mutluluk duyuyor ve bunu dünyanın her yerindeki abonelerimizle paylaşıyoruz. Gazetenin çeyrek asırlık başarının arkasında bir dayanışma ruhu ve karşılıksız hizmet etme ülküsü yatıyor. Bu gazeteyi Muhabir, Temsilci ve yazarlarımızdan oluşan geniş bir gönüllüler ordusu var etti. 25 yıllık geçmişinde olduğu gibi bundan sonrada her görüşe eşit mesafedeki yayıncılığından ödün vermeyecek. Kampanya ile her abonemiz, çevresindeki bir arkadaşını, mahallesindeki bir komşusunu, uzaktaki bir akrabasını abone yaparak; Gazetemizin abone sayısının artmasına destek oluyor.

HER ABONEMİZDEN YENİ BİR ABONE YAPMASINI BEKLİYORUZ: İster Mesudiye’nin bir köyünde, ister Ordu’nun bir ilçesinde,  ister Türkiye’nin herhangi bir ilinde ya da yurt dışında yaşıyor olun, bu abone seferberliğine sizin de Bir Abone yaparak destek olmanızı bekliyoruz. ‘Memleketimin Gazetesi’ne benimde bir desteğim olsun’ diyorsanız, bir Abone de Siz Yapın…

 

 

 

Leave a Response