GÜNGÖR MARKET ZÜCCACİYE MOBİLYA: “GURBETÇİLER VELİNİMETİMİZDİR”

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde gıda, züccaciye, mobilya ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren Güngör Market Züccaciye Mobilya Market Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Güngör, Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada Mesudiye esnaflarının en büyük potansiyeli Ankara, İstanbul, Kocaeli, Sakarya gibi illerden gelen gurbetçiler olduğunu belirterek, “Gurbetçiler velinimetimizdir” dedi.

ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Bu yıl istenilen ekonomik canlılık yaşanamadığını belirten Güngör Market Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Güngör; “İşlerimizde azalma var, ama çok şükür birçok yerden kötü değiliz. İnşallah daha da iyi olacaktır. Koronavirüs yasakları nedeniyle 65 yaş üzeri İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden gelemediler. Şu yasak kalktı  gelmeye başladılar. Onlar bizim velinimetimiz.

Fiyatlarımız birçok ilçeden daha uygun. Maeketimize gelip fiyatlarımızı incelesinler bunu göreceklerdir. Söylendiği gibi gurbetçilere pahalı mal satmıyoruz. Tüm mallarımızın etiketi mevcuttur. Müşterisini kandıran esnaf kendi bindiği dalı keser.” diyerek, kaliteli ve ucuz mal satma geleneklerinden asla taviz vermeyeceklerini söyledi.

Leave a Response