HAKAN BEKAR ARTVİN DERNEKLER FEDERASYONUNA TALİP OLDU

Daha Önce Artvin Vakfı başkanlığı yapmış olan, Harita Mühendisi Hakan Bekar, kısa adı ARDEF olan Artvin Dernekler Federasyonu başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Hakan Bekar, Artvin’in tüm etkinliklerinde yer almaya çaba gösteren birisi…

 

ORMESHA: Daha Önce Artvin Vakfı başkanlığı yapmış olan, Harita Mühendisi Hakan Bekar,  Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF)başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.  Artvin için yapılan tüm etkinliklerde her zaman yer alan ve gerekli katkıyı vermekten kaçınmayan, yöresinin sorunlarıyla yakından ilgilenen Hakan Bekar, Artvinliler’in sesinin duyurulması, potansiyellerinin İstanbul kamuoyuna aktarılabilmesi ve hak ettiklerini alabilmeleri için başkan adayı olduğunu açıkladı.
İstanbul ve tüm Türkiye’de güçlü bir Artvin Federasyonuna ihtiyaç duyulduğunu, bunu sağlamak için aday olduğunu açıklayan Hakan Bekar, “24 Ekim Pazar günü yapılacak olan Artvin Dernekler Federasyonu’nun (ARDEF) Genel Kurulunda Genel Başkan adayı olduğumu  paylaşmaktan mutluluk duyarım.
Hep birlikte daha da güçlendireceğimiz Federasyonumuz aracılığıyla; ülkemiz, iki kentimiz, insanımız ve çevremiz için güzel işler yapacağımıza duyduğumuz tam inançla bir hizmet yoluna daha çıktık. Yolumuz açık olsun.
Gerçekleştirmiş olduğumuz adaylık duyuru toplantımızda yanımda olan Ataşehir Artvinliler Derneği Başkanı Adnan Şimşek ve önceki dönem başkanı Mansur Yazar,
Artvin Merkez Ortaköy (Berta) ve Civar Köyleri Derneği Başkanı
Ömer Tabak, Şavşat İmerhevliler Derneği Başkanı, Şinasi Gültekin
Çekmeköy Artvinliler Derneği Başkanı Gürel Durmuş (Telefonla), yönetim kurulu üyesi Osman Sert, önceki dönem Vakıf Başkan Vekili Akın Varan, Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Mehmet Uzun, yönetim kurulu üyeleri Zafer Öztürk, Seçkin Karadeniz, Sancaktepe önceki dönem başkanları Osman Polat, Fikret Özkan,Şile Artvinliler Derneği Başkanı Uğur Çağlar,
Ardef Yönetim Kurulu üyesi Günay Uzunyurt’a, Alirıza Yeniçeriye, Kenan Hayal’e, mekanında bizi ağırlayan Cevrı Atan ve telefon aracılığıyla katılarak desteğini sunan bizleri onurlandırıp daha da heyecanlandıran Artvin Sevdalısı dostlarıma teşekkür ederim” diyerek, Artvinliler’in sesinin gür çıkması, hak ettiklerini almasını isteyen herkesi bu çabalarına katılmaya davet etti.

Leave a Response