HALI SAHA YENİLENDİ GENÇLER MUTLU

Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Özmen tarafından yapılarak Mesudiye’deki öğrencilere ve gençlere hediye edilen halı sahanın aradan geçen 16-17 yıl da yıpranarak, işlev yapamaz hale gelmesi karşısında, Mesudiye Belediyesi ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenilenerek, hizmete açıldı.

 

ORMESHA: Mesudiye ilçesinde 2000’li yılların başında İş İnsanı Engin Özmen tarafından yapılarak öğrencilere ve gençlere hediye edilen halı saha, aradan geçen 16-17 yıl da yıpranınca, Mesudiye halı sahasız kalmıştı. Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ün girişimleriyle,  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in talimatıyla mevcut halı saha tamamen yenilenerek, günümüz koşullarına uygun modern bir tesis haline getirildi.

Halısaha Mesudiye İlkokulu’na ait olup, öğrenciler ve tüm gençlerin kullanımına, spor yapmasına açıldı.

Mesudiye Belediyesi ve Ordu Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla Mesudiye İlkokulu Halı Sahası yenilendi. Mesudiye İlkokulu Müdürlüğü ve ilçe gençleri, halı sahanın yeniden açılmasını sağlayan Belediye Başkanı  İsa Gül ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e teşekkür ettiler.

Leave a Response