İÇTEKİ İLÇELER BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU İSTİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe ilçelerinde yaptığı yürüyüş ve bisiklet yolları vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanırken; Akkuş, Korgan, Kumru, Aybastı, Gölköy, Gölköy, Gürgentepe, Mesudiye, Kabadüz gibi iç kesimlerin halkı, “Böylesi güzel yatırımlar neden hep sahile yapılıyor? Bizim yürüyüş alanına ve bisiklet yoluna ihtiyacımız yok mu? Bazı yatırımlarda önce iç ilçelerden başlasın” diyerek, seslerinin duyulmasını istediler.

 ORMESHA: Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe ilçelerinde yaptığı yürüyüş ve bisiklet yolları vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanıyor. Ancak Akkuş, Korgan, Kumru, Aybastı, Gölköy, Gölköy, Gürgentepe, Mesudiye, Kabadüz gibi iç kesimlerin halkı, “Böylesi güzel yatırımlar neden hep sahile yapılıyor? Yatırımlar oralara da yapılsın, buna itirazımız yok. Bizim yürüyüş alanına ve bisiklet yoluna ihtiyacımız yok mu? Ama hiç olmazsa bazı yatırımlarda önce iç ilçelerden başlasın. Ama maalesef göremiyoruz” diyerek, güzel yatırımların hep sahile yapıldığını, iç kesimlerin ikinci planda kaldığını belirterek, “ Sosyal alanlar ve sosyal mekanlar iç ilçelerde daha az. Bizim daha çok ihtiyacımız var. Yoksa, sahildeki ilçelerin oyu iki oy mu sayılıyor?” seslerinin dikkate alınmasını istediler.

Altınordu başta olmak üzere, sahil ilçelerindeki yürüyüş yolu ve bisiklet yolları son iki yılda artarken, iç ilçelerde hiç olmaması manidar bulundu.

 

Leave a Response