İDRİS NAİM ŞAHİN: “DERE YATAĞINA, YİĞİT OTAĞINA DÖNER”

Ordu ilinin halk arasında en fazla karşılığı bulunan siyasetçilerinden  birisi olan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Ordu’ya gelişinde, Samsun Terme ve Ordu Ünye sınırında son dönemlerde hiç bir siyasetçiye gösterilmeyen ilgi ve kalabalıkla ve de binlerce araç konvoyu ile karşılandı. Buluşma yerinde toplanan yüzlerce Ordulu’ya seslenen İdris Naim Şahin, “Dere yatağına, yiğit otağına döner” dedi.

ORMESHA: Kendisine gösterilen vefa ve sevgi karşısında duygulanan Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, otobüsün öünü kesen vatandaşları kırmayarak kısa bir konuşma yaptı. “Buradasadece Saadet Partililer değil, a’dan z’ye bütün görüşlerden Ordulular var. Nerede kalmıştık. Hizmetlerimize, 19 ilçemizin tamamında hiç ayırım yapmadan devam edeceğiz. Ordu bir bütündür, Ordulular bir bütündür, hepinize ailem adına, birlikte geldiğimiz dava arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” diyerek, 1 Nisan sabahı Ordu’ya hizmet için kolları sıvayacaklarını söyledi.

Aşırı kalabalık araç konvoyu nedeniyle hızlı ilerleme imkanı olmayan İdris Naim Şahin, Ünye, Fatsa, Bolaman, Yalıköy, Medreseönü, Perşembe’ye uğrayarak, Ordu il merkezinde

Saadet Partisi’nin Ulubey, Gürgentepe, Gölköy, Mesudiye karayolu üzerindeki il binası önünde halka hitap edecek.

 

Leave a Response