İŞ İNSANI MEHMET YILMAZ’DAN OĞLUNA RÜYA GİBİ DÜĞÜN

Yılmazlar Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz oğlu Enver’i  rüya gibi bir düğünle Çınarcıklı Ceren ile evlendirdi. Düğüne Çınarcık’ın iş ve siyaset dünyasına ait çok sayıda isim ile Mehmet Yılmaz’ın farklı şehirlerden gelen Ordulu hemşerileri katılırken, Enver ve Ceren’in nikahını Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer kıydı.

ORMESHA: Yalova Çınarcık’ta faaliyet gösteren Yılmazlar Hafriyat yönetim kurulu Başkanı Ordu Mesudiye Darıcabaşı Köyü’nden Mehmet Yılmaz ve eşi Şükran Yılmaz oğullarını  rüya gibi bir düğünle evlendirdiler.

 

Çınarcık’ın en gözde mekanlarından birisi olan Kaktüs’te yapılan rüya gibi  düğününe Çınarcık’ın iş ve siyaset dünyasına ait çok sayıda isim ile Mehmet Yılmaz’ın Ordulu hemşerileri, Sakarya, Zonguldak, Ordu, Mesudiye ve İstanbul’dan katılarak Yılmaz ailesinin mutlu gününe ortak oldular.

Çınarcık’ta yapılan düğün töreninde gençlerin nikahını Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer kıyarken, siyasi partilerin önde gelen isimleri, iş insanları ve Yılmaz ailesinin komşuları düğün mekanını ağzına kadar doldurdu.

 

Mehmet Yılmaz’ı bu mutlu gününde kardeşleri Şevket, Kemal, Aydın, Yener, Muammer ve Ayşe Yılmaz yalnız bırakmadılar. Düğün törenine Yılmaz ailesinin hemşerileri; Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt, İstanbul Darıcabaşı Dernek Başkanı Şenel Yılmaz, Mesudiye Belediyesi’nin Topçamlı Meclis Üyesi Celal Şenol,Biçer Kadife Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Biçer,

 

Karaarslan Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Karaaarslan, Yeniden Refah Partisi Ulubey İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz,  İstanbul Darıcabaşı Dernek Başkan Yardımcısı Ferda Temel Biçer,  Ordu Darıcabaşı Dernek Başkan Yardımcısı Turgay Demirbilek, Darıcabaşı Derneği eski başkanı Zafer Karaarslan’ında aralarında bulunduğu yaklaşık 100 Darıcabaşılı düğün için farklı şehirlerden Yalova Çınarcık’a gelerek genç çiftlerin mutluluğuna ortak oldular.

Düğünde Karadenizli Sanatçı Hülya Polat’ta sahne aldı.

Leave a Response